Спортсмени східного ЦОП-2018

Балим Юлія

Спортивна ходьба

Майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка Чемпіонатів України, учасниця командного Чемпіонату Світу зі спортивної ходьби.

Тренер: Мірошніченко О.М.

Коваль Катерина

Спринт

2-й розряд

Переможниця юніорського Чемпіонату України.

Тренер: Серорез Т.Б.

Свистун Олег

Спортивна ходьба

Майстер спорту України, переможець командного чемпіонату України, призер Чемпіонату Украіни зі с/х.

Тренер: Мірошніченко О.М.

Лукашевич Анастасія

Спортивна ходьба

1-й розряд, призерка Чемпіонату Украіни зі с/х на  5км

Тренер: Мірошніченко О.М.

Олексенко Дмитро

Метання диску

Кандидат у майстри спорту України з метання диску,

призер Чемпіонату України серед молоді.

Тренер: Маслюк. О.І.

Панаріна Ірина

Спринт/бар'єри

Кандидат у майстри спорту, Призерка Чемпіонату України серед юнаків та ЧУ серед юніорів

Тренер: Омельченко М.В.

Матвієвська Юлія

Спринт/стрибки у довжину

1-й розряд, чемпіонка України зі стрибків у довжину серед юнаків, срібна призерка Чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Омельченко М.В.

Підтинний Руслан

Спринт/бар'єри

Кандидат у майстри спорту України, Чемпіон України.

Тренер: Огородник Ю.О.

Чорнобай Надія

Спринт

Кандидат у майстри спорту України, Чемпіонка України серед юнаків, призерка інших Чемпіонатів України. 

Тренер: Вавринкевич В.В.

Рижова Валерія

Стрибки у висоту

Кандидат у майстри спорту України, Призека юнірських Чемпіонатів України.

Тренер: Чумаченко М.Н.

Приходько Кирил

Спринт

Кандидат у майстри спорту України, Призер юнацького та юніорського Чемпіонату України.

Тренер: Серорез Т.Б.

Сторож Юрій

Спринт

Майстер спорту України,
 Учасник Командного Чемпіонату Европи у Франції, учасник молодіжного командного чемпіонату Европи у Польщі.

Тренер: Білодід О.Ф.

Луніка Вікторія

Спринт

Кандидат у майстри спорту України.

Призерка юнацького Чемпіонат України.

Тренер: Білодід О.Ф., 

                 Корж С.О.

Погорілко Олександр

Спринт

1-й розряд, учасник Чемпіонату України серед юніорів

Тренер: Білодід О.Ф., 

                 Корж С.О.

Петрик Юлія

Спортивна ходьба

Кандидит у майстри спорту України, Призерка Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Борисюк О.С. 

Зуєва Евгенія

Спринт

2-й розряд

Призерка юнацького Чемпіонату України.

Тренер: Серорез Т.Б.

Коновалова Евгенія

Спринт

1-й розряд

Учасниця Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Серорез Т.Б.

Ткач Аліна

Спортивна ходьба

1-й розряд,   Чемпіонка    Украіни зі с/х на  5км

Тренер: Мірошніченко О.М.

Маслюк Дарина

Спринт

Кандидат у майстри спорту, Чемпіонка України у естафеті 4х100м

Тренер: Маслюк. О.І.

Косенко Дарія

Спринт

1-й розряд, Чемпіонка України у естафеті 4х100м

Тренер: Маслюк. О.І.

Лебідь Еліза

Бар'єри/стрибки у довжину

Кандидат у майстри спорту, Бронзова призерка Чемпіонату України серед юнаків та ЧУ серед юніорів

Тренер: Омельченко М.В.

Рофе-Бекетова Ірина

Багатоборство

Майстер спорту України, учасниця Чемпіонату Європи серед юніорів

Тренер: Огородник Ю.О.

Чорнобай Яна

Спринт

Кандидат у майстри спорту України, Чемпіонка України серед юнаків, учасниця Юнацьких Олімпійських Ігор.

Тренер: Вавринкевич В.В.

Озерянова Дарья

Стрибки у висоту

Кандидат у майстри спорту України, Переможниця та призека Чемпіонатів України.

Тренер: Чумаченко М.Н.

Литовченко Владислав

Біг з бар'єрами

1-й розряд, призер юнацького Чемпіонату України.

Тренер: Чумаченко М.Н.

Шишняк Анастасія

Спринт

Кандидат у майстри спорту України.

Тренер: Білодід О.Ф.

Тютюнніков Михайло

Спринт

Майстер спорту України, Учасник Командного Чемпіонату Европи у Франції, учасник юнацького Чемпіонату Світу 2013року.

Тренер: Білодід О.Ф.

Мучарова Євгенія

Спринт

Кандидат у майстри спорту України

Призерка зимового юніорського Чемпіонату України. 

Тренер: Білодід О.Ф., Торянік О.В.

Слізченко Антон

Спринт

1-й розряд,

Призер Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Білодід О.Ф., 

                 Корж С.О.

Медведюк Дмитро

Спортивна ходьба

1-й розряд,

Чемпіон України серед юніорів

Тренер:Борисюк О.С.

Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111