Юніорський чемпіонат ABAF 2020.

12-13 вересня, в Стамбулі (Туреччина), проходив чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) серед юніорів. У складі збірної брали участь і спортсмени зі Східного ЦОП, які продемонстрували високі результати. Україна посіла друге загальнокомандне місце у медальному заліку як у жінок так і у чоловіків, та п'яте за кількістю набраних балів.

Васильєв Андрій виборов срібло з бігу на 100 метрів (10.47). Цікавий момент трапився на фініші коли турецький кіт перебіг доріжки перед фіналістами. На щастя ніхто не постраждав.

Панаріна Ірина фінішувала четвертою з бігу на 100 метрів (12.15).

Приходько Кирило посів друге місце з бігу на 200 метрів з результатом (21.37).

Після змагань Кирило поділився з нами враженням:

"Виступ вийшов дуже хорошим, очікував не такі секунди, а вийшло навіть краще. Сезон був складний, тому що відбувалися моменти які могли поставити на цьому крапку, але ми впоралися. Ми з тренером намагалися максимально ефективно використовувати кожен момент. Сезон склався вдало, секунди показали що праця була не марною. Незадоволений тим, що мало стартів, скасували Чемпіона Світу і в цілому вся ситуація дуже сумна. Під час пандемії тренувалися як могли, поля, гори, асфальт. Було максимально важко, але ми впоралися і з цим. На майбутнє плани намагатися взимку поліпшити свої рекорди і звичайно ж наближатися до нормативів на міжнародні старти."

Шепелєв Владислав став чемпіоном у потрійному стрибку з результатом (15.69).

Барабанов Микита фінішував третім з бігу на дистанції 400 метрів (48.56).

Подгородецька Єва в кроці від п'єдесталу, з результатом (24.65) посіла четверте місце.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.