Чемпіонат України - 2020.

August 31, 2020

У Луцьку на стадіоні “Авангард”, завершився головний старт цього літнього сезону- Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Він тривав два дні

29-30 серпня. Змагання пройшли без глядачів, брало участь близько шестисот легкоатлетів.  Враховуючи карантинні обмеження, це були найважливіші змагання для українських легкоатлетів цього року. Старт у Луцьку - фактично єдина можливість для багатьох показати свій рівень підготовки.

Перший змагальний день відкривали десятиборці, серед яких Богдан Ярослав посів третє місце (6692 очок).

Бортніков Артур став чемпіоном зі стрибків з жердиною серед чоловіків з особистим рекордом (5.30). Дибка Андрій - третій серед молоді з особистим рекордом (5.00).

Кравченко Тетяна виборола срібло зі штовхання ядра серед жінок, а серед молоді стала чемпіонкою (15.25), Хопяк Ганна посіла друге місце (14.46).

Соколов Олександр тріумфував з бігу на 100 (10.47), та став срібним призером

на 200 метрів (21.12).

Після змагань Олександр поділився враженнями від змагань:

"Планував перемагати на 100 метрівці, все вийшло. А 200 вже боровся з найшвидшим хлопцем в Україні. На насправді не задоволений результатами, так як погода не дала шансів показати гідний, високий результат як на 100 так і на 200 метрів. Все таки мінусовій вітер в спринті дає про себе знати. Під час карантину нас закрили на 2 місяці в Португалії так як ми перебували там на зборі. Були обмежені стадіоном, бігали в парках, допомагали один одному інвентарем. Всі були як маленька сім'я. По приїзду в Україну пройшов 2х тижневу самоізоляцію. тренувалися в домашніх умовах, трохи не те чого хотілося б. Були деякі проблеми в подальшому зі входом на стадіон, так як карантин все  ще діяв на території України і не пускали так просто на стадіони. Але не дивлячись на все, ми намагалися дотримуватися всіх тренувальних планів і працювати, готуватися на ЧУ так як змагання ніхто не відміняв. Ще не позитивно позначився той факт що переносили дати змагань так як починаєш готуватися на конкретну дату і кажуть що перенесуть через пандемію. Трошки вже пропадала упевненість що все таки буде Чемпіонат України в зв'язку з такою ситуацією. Зараз мета звестися на ABAF, а далі вже перевести подих і готуватися на зимовий сезон."

Васильєв Андрій переміг з бігу на 100 метрів серед молоді та продемонстрував кращий результат сезону (10.74).

Приходько Кирило здобув перемогу з бігу на 200 метрів серед молоді (21.43).

Онісімова Катерина стала чемпіонкою з бігу на 3000 метрів з перешкодами серед молоді з результатом (11.16.65).

Василевський Андрій посів друге місце з бігу на дистанції 110 метрів з бар'єрами з особистим рекордом (14.24).

Кайсен Тетяна виборола бронзу з бігу на 200 метрів серед жінок, та золото серед молоді з кращим результатом сезону (24.76).

Подгородецька Єва стала чемпіонкою з бігу на 100 метрів серед молоді (12.16), та срібною призеркою на дистанції 200 метрів (24.78).

Панаріна Ірина здобула срібло з бігу на 100 метрів з бар'єрами (14.56), та бронзу з бігу на дистанції 100 метрів серед молоді (12.24).

Швець Євген став чемпіоном з бігу на 400 метрів з бар'єрами (53.73).

Погорілко Олександр став чемпіоном з бігу на 400 метрів з особистим рекордом (46.77),

Барабанов Микита посів друге місце серед молоді, також з особистим рекордом (47.58),

Демченко Ярослав на третій сходинці (48.42).

Радюк Олена виборола третє місце з бігу на 400 метрів серед молоді (56.42).

Нікітін Дмитро у секторі для стрибків у висоту виборов друге місце серед молоді з

кращим результатом у сезоні (2.20).

Шилівський Олександр бронзовий призер з метання диска 2кг. з особистим рекордом (50.85).

З метання диска серед жінок U23 розгорнулася досить цікава боротьба, Гаркуша Дар'я стала чемпіонкою (48.72), Лебідь Катерина на другому місці (40.38), Дейкун Валерія посіла третю сходинку (37.03).

Шепелєв Владислав здобув срібло у потрійному стрибку серед чоловіків, та чемпіоном серед молоді, з кращим результатом у сезоні (16.16).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

Відеотрансляція чемпіонату України на офіційному каналі ФЛАУ.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.