У Луцьку розпочався чемпіонат України серед юнаків.

Протягом двох днів 26-27-го серпня на стадіоні "Авангард" буде проходити Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 року народження та молодше.

Першого дня 26-го серпня, Шоломіцька Валерія здобула перемогу зі спортивної ходьби серед дівчат U18 на дистанції 3000 метрів з особистим рекордом (13.3513).

Козачок Дар'я стала чемпіонкою з метання диска (39.84), та срібною призеркою зі штовхання ядра 3кг. серед дівчат U18 (14.09).

Гончаренко Діана фінішувала другою з бігу на дистанції 100 метрів (12.67).

Бобровник Ілля став чемпіоном зі стрибків з жердиною з ососбистим рекордом (4.40).

Петрик Юлія здобула перемогу з бігу на дистанції 1500м, з персональним рекордом

(4.35.29).

Лочман Анісія успішно подолала кваліфікацію за стрибків у висоту (1.60). Фінал пройде завтра о 16-45.

Махаринський Андрій виборов срібну нагороду призером зі стрибків у довжину (6.73).

Сосновенко Олександр переміг з бігу на дистанції 400 метрів з особистим рекордом (49.07), Нечипоренко Андрій посів друге місце (50.53).

Дудніченко Анна стала чемпіонкою зі стрибків з жердиною (3.70).

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.