Завершився командний чемпіонат України.

15-16 серпня в Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики, з багатоборств та чемпіонат України з бігу на 10000 метрів. До Луцька з'їхалися 450 спортсменів з 25 областей України, змагання тривали протягом двох днів. Попри всі нюанси з підготовкою через карантинні обмеження, вони добре підготувалися і показали гідні результати. Цей чемпіонат став першим великим стартом після карантину, тож на змагання приїхали відомі спортсмени, аби показати хороші результати та підготуватися до змагань наприкінці серпня.

Ратнікова Вікторія стала чемпіонкою з бігу на 100 метрів (12.07), Подгородецька Єва фінішувала третьою (12.45).

Свистун Олег виборов друге місце зі спортивної ходьби на дистанції 10 000 метрів

з результатом (19.25.92).

Також протягом двох днів у різних видах змагалися семиборці та десятиборці.

Гаюк Віталій став срібним призером у чоловічому десятиборстві (6321 очок).

У семиборстві серед дівчат Нелепа Ганна (5176 очок) та Рофе-Бекетова Ірина (4821 очок), посіли другу та третю сходинку вібповідно.

Соколов Олександр переміг з бігу на 100 метрів (10.34), а на дистанції 200 метрів був другим (20.78).

Погорілко Олександр став чемпіоном з бігу на 400 метрів з результатом (46.98).

Після змагань, Олександр дав невеликий коментар:

"Все склалося добре, дистанцію подолав легко, пробіг по особистого рекорду, (46,98). Під час пандемії тренуватися було складно, так як стадіон був закритий, вдома був місяць, тренування в основному проходили в лісі. На цих змаганнях мета стаяла вибігти з 47 секунд, її я виконав Тепер хочу поліпшити результат на Чемпіонаті України серед дорослих та молоді."

Бортніков Артур виборов бронзу зі стрибків з жердиною (5.30).

Хопяк Ганна здобула перемогу зі штовхання ядра 4кг. (14.57).