Підсумки юніорського чемпіонату України.

August 14, 2020

У Луцьку завершився другий день чемпіонату України серед юніорів. Участь у змаганнях взяли понад двохсот спортсменів. Загалом в активі наших атлетів 30 нагород:

12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових медалей. Змагання відбулися без глядачів.

Другий день відкривали скороходи.

Корецький Тарас став чемпіоном зі спортивної ходьби на дистанції 10 000 метрів серед юніорів U20 (45.09.15).

Петрик Юлія здобула срібло на дистанції 3000 метрів серед юніорок U20 з результатом

(9.48.54).

Швець Євген переміг на дистанції 400 метрів з бар'єрами (54.75),Махаринський Андрій виборов третє місце (55.09). Після змагань, Євген поділився з нами враженнями: "Біглось добре, але результат не влаштовує ,було важко поміщатися посеред бар‘єрами, що спричинило втрату ритму під час бігу. Була мета розміняти 54 секунди по електроніці.​ На командному чемпіонаті України спробую ці помилки виправити та покращити результат. Підчас пандемії було складно підготовитися , адже для тренування потрібні бар‘єри та стадіон, лише на коли послабили карантин з‘явилась можливість почати повноціне тренування для бар‘єрів."

З бігу на 110 метрів з бар'єрами перемогу здобув Слюсар Денис (14.28), на третій сходинці Третьяк Богдан (15.12).

Приходько Кирило став кращим з бігу на 200 метрів серед юніорів (21.21), Голуб

Ярослав фінішував другим (22.13).

Подгородецька Єва стала чемпіонкою з бігу на 200 метрів (24.58), Гончаренко Діана срібна призерка (24.88).

Шепелєву Владиславу не було рівних у секторі для потрійного стрибка (15.60).

Озерянова Дар'я виборола третє місце зі стрибків у висоту (1.75).

Слобода Марія стала другою в семиборстві (44.71).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.