У Луцьку стартував чемпіонат України серед юніорів.

12 серпня у Луцьку на стадіоні “Авангард” стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Ці всеукраїнські змагання з легкої атлетики стали першими , які проводять після початку пандемії коронавірусу. Змагання, були під загрозою зриву і перенеслися з початку серпня через те, що Луцьк був у "червоній" карантинній зоні.

Шоломіцька Валерія стала чемпіонкою зі спортивної ходьби на дистанції 10 000 метрів серед юніорок U20 з особистим рекордом (48.42.79). другою фінішувала Токарчук Катерина також з особистим рекордом (51.29.08), третьою стала Ткач Аліна (57.27.74).

Дибка Андрій здобув золоту медаль зі стрибків з жердиною (4.90). Строгалєв Нікіта другий (4.80).

Онісімова Катерина стала чемпіонкою з бігу на 3000 метрів з/п (11.04.67).

Лебідь Катерина виборола друге місце з метання диску (41.23). Козачок Дар'я стала третьою з результатом (38.75).

У вечірній програмі першого дня, забіг на 1500 метрів став одним із найкрасивіших. Боротьба за медалі йшла до самого фінішу. Іванна Кух очолювала забіг на останнє коло, а тим часом за спиною в неї вели боротьбу Яна Боровець та спортсменка зі Східного ЦОП Юлія Петрик. Кух не віддала свою першу позицію, а от Юлія заледве не виборола друге місце. Вона потужно фінішувала з-за спин суперниць і майже наздогнала Боровець. У підсумку третє місце, їх розділила тільки 1 сота секунди!

Горєлова Марія стала чемпіонкою зі стрибків у довжину з результатом (6.18).

Після змагань Марія поділилася враженнями: "Змаганнями задоволена. Результат дуже хотілося показати але я була травмована і це був перший старт така прикидка і не було впевненості в стрибках, але результат порадував, але коли вже стрибнула (6.18) там недоступні постійні і хотілося більше. Організація хороша все було відмінно Складно, у мене в місті немає умов щоб я навіть з повного розбігу побігала. Плюс карантин, зал і стадіон закривали Ну шукали виходи, бігали де могли. Без зборів складно коли немає умов в місті. Сезоном складно це назвати, але хотілося б ще пару стартів зробити."

Серед юніорів на дистанції 100 метрів, кращим став Приходько Кирило (10.52), Васильєв Андрій фінішував другим (10.64).

Панаріна Ірина здобула золото з бігу на дистанції 100 метрів (12.01), та срібло на 100 метрів з бігу з бар'єрами (14.14).

На дистанції 400 метрів серед юніорів переміг Барабанов Микита з результатом (47.59), Голуб Ярослав виборов друге місце (48.62).

Дудніченко Анна (3.60), та Ященко Марія (3.40), розділили між собою перше та друге місця зі стрибків з жердиною.

Орлова Анна фінішувала другою з бігу на дистанції 400 метрів (56.92).

Махаринський Андрій здобув третє місце зі стрибків у довжину (7.16).

У жіночому семиборстві після чотирьох видів змагань, Слобода Марія на другому місці (2757 очок).

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.