Перші змагання у Сумах та Луцьку.

July 14, 2020

Після затяжної перерви, змагання повертаються у легку атлетику.

11-го липня на стадіоні спорткомплексу ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка були проведені перші у цьому сезоні обласні змагання з легкої атлетики – кубок Сумської області серед юнаків та дорослих.

Також 11-го липня у Луцьку проходив відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед дорослих і юніорів у новозбудованому центрі для легкоатлетичних метань. Такі змагання в обласному центрі відбуваються вперше. На чемпіонат приїхали спортсмени з Волині, Рівного, Ужгорода та Києва. 12-го липня проходили змагання із бігових видів на стадіоні «Авангард». Змагання були проведені без глядачів із дотриманням карантинних протиепідеміологічних заходів. Присутні на момент змагань спортсмени та тренери дотримувалися рекомендацій МОЗ щодо правил проведення змагань під час карантину!

У Луцьку був лише один представник Східного ЦОП Голуб Ярослав, він виборов срібну нагороду на дистанції 400 метрів (48.7), перемогу здобув Романюк Дмитро (48.5).

Змагальний день у Сумах відкривали скороходи:

Свистун Олег фінішував другим на дистанції 5000 метрів (19.58.3).

Після змагань, Олег дав невеликий коментар:
"Все пройшло нормально, скучив вже за атмосферою змагань.Так як на рівні області, змагання пройшли відмінно. Молодці! Підготовка проходила самостійно, дистанційно з тренером у телефонному режимі. Слава Богу, що ситуація з пандемією переходить на спад і ми можемо брати участь в змаганнях. Ніхто не дає чіткої картини в процесі підготовки до них. На данному етапі буду виповняти задачі свого тренера. Сподіваємося, що все пройде, а ми, незважаючи ні на що, будемо жити повноцінним життям."

Балим Юлія здобула перемогу зі спортивної ходьби на 5000 метрів з результатом (26.39.5).

Демченко Ярослав виборов друге місце з бігу на 100 метрів серед чоловіків (10.8).

Та поділився враженнями від змагань:

"Перший старт сезону, можна сказати пробний. Тішить лише те що, почали після карантину проводити перші старти. Підготовка йде повним ходом, багато над чим працювати ще потрібно. Сподіваємося що ситуація з пандемією піде на спад, і не перешкодить проведенню тренувальних зборів і наступних стартів. Підготовка під час карантину проходила в домашніх умовах, тим більше що потрібно було відновитися після зимового сезону. Так як міжнародні старти скасовані в цьому році, то головним завданням на цей сезон є хароший виступ на чемпіонаті України з демонстрацією особистого рекорду. Підготовка планується вдома, у Сумах, і на скільки я знаю Східний ЦОП планує провести тренувальний збір у Луцьку, сподіваємося що так воно і буде"

На дистанції 400 метрів серед чоловіків Погорілко Олександр став чемпіоном (48.0), Швець Євген посів друге місце (49.6).

Гончаренко Діана фінішувала першою з бігу на 400 метрів серед дівчат U18 (57.8).

Цибульник Анна стала чемпіонкою з бігу на 400 метрів серед жінок (59.0).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.