Чемпіонат ABAF в Івано-Франківську: коментарі переможців.

14-го березня, в Івано-Франківську проходив чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби. Разом з ним відбувався і зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби. Боротьба на цих турнірах виявилася запеклою, попри холодний і вітряний день. В Івано-Франківську виконали відразу чотири Олімпійські нормативи до Токіо-2020. Один з них належить чемпіону ABAF зі спортивної ходьби на 20 км Едуарду Забуженко (1:20.46).

Після забігу поділився враженнями від змагань:

"Добре бачити, що остаточний відпочинок після чемпіонату Туреччини та належна підготовка нарешті спрацювали. Я сьогодні пройшов кваліфікацію Олімпіади. Це була головна мета. Зараз я з нетерпінням чекаю змагання в Токіо і сподіваюся, що вони дійсно відбудуться. Я вдячний усім людям, які зробили свій внесок у мій успіх і які допомогли мені досягти всього, що я маю зараз - моїй матері, яка запропонувала займатися спортом, коли мені було 6 років і стала моїм наставником, моїм тренерам, які вплинули на мене, особливо моєму нинішньому тренеру, який щиро вкладає в нього свою душу. У дитинстві я намагався займатися різними видами спорту, включаючи плавання, таеквондо, бокс, кікбоксинг тощо. Але я зупинився на спортивній ходьбі, і, чесно кажучи, вважаю, що це був правильний вибір".

Шоломіцька Валерія стала чемпіонкою серед дівчат U18 на дистанції 5 км (23.22).

"Перемога стала для мене дуже несподіваною. Це чемпіонат ABAF, є сильні країни-учасниці, зокрема Туреччина. Тому попри те, що я була однією з фавориток, не могла бути впевненою у тому, що фінішую першою. Але ми дуже добре підготувалися до змагань, у мене був збір у Туреччині. В Івано-Франківську мені вдалося встановити особистий рекорд. По трасі дуже допомагала підтримка тренерів, Валентини і Олени Борисюк. Сезон завершено. Закінчення, як і початок, були дуже хорошими. Засмучуватися, що більше не буде змагань, не буду, адже є у цьому і плюс – з’являється більше часу для підготовки до літнього сезону. А у ньому, якщо не відмінять, чемпіонат Європи U18. Норматив у мене вже є, залишилося лиш підтвердити його." - говорить Валерія.

Корецький Тарас виграв змагання серед юніорів на дистанції 10 км з результатом (42.55).

Після завершення дав невеликий коментар:

"Сьогоднішня гонка розпочалася досить легко, але хотілося б, щоб я пройшов краще. З іноземними спортсменами важко конкурувати, але я продовжував наполягати, як би важко не було. Загалом сьогоднішня гонка була жорсткою, головним чином через вітер, особливо під час спуску з гори. Наразі я планую продовжувати підготовку до кваліфікації на Чемпіонат світу U20. У минулому році я почав тренуватись і змагатися зі старшими хлопцями - вони набагато сильніші та досвідченіші, але вони мені допомагали, це було справді мотивуючим".

Токарчук Катерина фінішувала другою серед юніорок на 10 км. з результатом (51.41).

З повними результатами змагань можна онайомитись за посиланням.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Ми у соц.мережах
  • Facebook Basic Square