У Білорусі розпочалися міжнародні змагання.

February 26, 2020

Вчора, 25 лютого, легкоатлетичний манеж Білоруського державного університету фізичної культури відкрив двері Міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів, в цьому році в змаганнях бере участь рекордна кількість країн - 12. Найсильніші спортсмени з Азербайджану, Казахстану, Литви, Латвії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Польщі, Туреччини, України, Естонії та господарі змагань Білорусі. Протягом двох днів будуть боротися за медалі в особистій першості і за найвищі очки в командну скарбничку своєї країни.

У перший день українці виграли дві медалі. У командному заліку наша команда, набрала (75 очок), та посідає четверту сходинку. Лідирують білоруси (89 очок), а італійці йдуть другими (83 очка).

Шепелєв Володимир здобув срібну медаль у потрійному стрибку з результатом (15.33), переміг Рустам Маммадов з Азербайджана (15,83).

Андрій Дибка став четвертим зі стрибків з жердиною (5.00). Переможцем став естонець Еерік Хаамер (5.20).

Маргарита Бабіцька посіла п’яте місце у потрійному стрибку з результатом (12,56). Перемогла італійка Вероніка Занон (13,08).

Катерина Токарчук фінішувала восьмою зі спортивної ходьби на дистанції 5000 метрів, серед юніорок (25.59,55).

До фіналів, які відбудуться сьогодні вийшли: Кирило Приходько з бігу на 60 метрів (6,95), Ірина Панаріна (9,04), Ярослав Голуб (49,39) з бігу на 400 метрів. Євгенії Коноваловій на жаль не вдалося вийти до фіналу з бігу на 60 метрів (7,75).

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.