Підсумки чемпіонату України.

February 22, 2020

Сьогодні, 22 лютого, в Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики. В останній день розіграли 13 комплектів нагород. Участь у змаганях взяли спортсмени з 24 регіонів України. Компанію українським атлетам склали на турнірі три спортсмени з Киргизстану та 21 з Туреччини. Загалом в активі наших спортсменів 28 нагород, (8 золотих, 9 срібних та 11 бронзових медалей).

Авраменко Андрій став бронзовим призером з потрійного стрибка серед чоловіків. А серед молоді йому не було рівних, з результатом (15.35), став чемпіоном Ураїни.

Кайсен Тетяна стала чемпіонкою з бігу на 200 метрів (24.48).

Радюк Олена фінішувала третьою з бігу на 200 метрів серед молоді (25.18).

Приходько Кирило не залишив шансів своїм суперникам з бігу на 200 метрів, з особистим рекордом став чемпіоном України (21.65).

Лукашевич Анастасія виборола бронзову медаль чемпіонату України з бігу на 3000 метрів з/п серед молоді (11:38:67).

Осокіна Анастасія стала чемпіонкою з бігу на 60 метрів з/б серед молоді (8.64).

Полтавець Олександра здобула срібну медаль чемпіонату України серед молоді зі стрибків у висоту, з результатом (1.75).

Нікітін Дмитро здобув перемогу національної першості зі стрибків у висоту серед молоді, підкоривши планку (2.15).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.