Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

У Сумах розпочався чемпіонат України у приміщенні.

February 20, 2020

Найкращі спортсмени України зібралися аби визначити переможців. Протягом трьох днів 20-22 лютого в палаці студентського спорту Сумського державного університету, буде проходити чемпіонат України 2020 з легкої атлетики у приміщенні.

Сьогодні, 20-го лютого, розпочався перший змагальний день.

Авраменко Андрій успішно подолав кваліфікацію зі стрибків у довжину (7.53),та пройшов у фінал, який відбудеться 21-го о 15-40.

Бортніков Артур та Дибка Андрій розділили між собою третє місце зі стрибків з жердиною, підкоривши однакову висоту (5.00).

Діханова Дар'я подолавши кваліфікацію зі стрибків у довжину (6.01), буде змагатися у фіналі, 21-го о 18-05.

Левченко Артем виборов срібну медаль зі штовхання ядра, серед молоді (17,15).

Серед чоловіків на дистанції 400 метрів, подолали кваліфікаційні забіги

Погорілко Олександр (48.11), Демченко Ярослав (48.32) та Голуб Ярослав (48.94) Фінал пройде завтра, о 18-45.

Ратнікова Вкторія стала чемпіонкою з бігу на 60 метрів, з переконливим відривом від решти суперниць, встановивши новий персональний рекорд (7.21), який дозволив їй виконати норматив Майстра спорту України міжнародного класу! Вітаємо Вікторію та її наставників Заслуженого тренера України Костянтина Михайловича Рурака і Олену Володимирівну Рурак.

Серед чоловіків на дистанції 60 метрів Вітковський Дмитро фінішував другим (6.78), Кравцов Роман посів третє місце з результатом (6.86).

Кузіна Максима на цій дистанції дискваліфіковано.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.