У Сумах пройшов Відкритий чемпіонат області.

January 20, 2020

18-19 січня в Палаці студентського спорту Сумського державного університету проходив Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів. Близько 350 спортсменів взяли участь у змаганнях. Спортмени зі Східного ЦОП змагалися за найвищі місця чемпіонату. В активі наших атлетів 10 золотих медалей, 4 срібні та 2 бронзові нагороди.

Сосновенко Олександр фінішував першим з бігу на 400 метрів серед юнаків (51,42).

Серед юніорів на дистанції 400 метрів Демченко Ярослав здобув друге місце (48,50), Погорілко Олександр посів третє місце (48,83).

Радюк Олена стала чемпіонкою на дистанції 400 метрів (58,86),

Дибка Ольга на другій сходинці (1:00,57).

Швець Євген став чемпіоном з бігу на 60 метрів з/б серед юніорів (8,62), Андрощук Володимир на другому місці (10.92).

Осокіна Анастасія фінішувала першою з бігу на 60 метрів з/б серед жінок (8,80).

Свистун Олег став чемпіоном зі спортивної ходьби на дистанції 5000 метрів серед чоловіків (19:35,54).

Кузін Максим став чемпіоном серед чоловіків з бігу на 60 метрів (6,85).

Серед жінок зі спортивної ходьби на дистанції 5000 метрів першою фінішувала

Балим Юлія (24:45,99), другою Ткач Аліна (26:05,63), Лукашевич Анастасія третя (26:28,41).

Кайсен Тетяна стала чемпіонкою серед дівчат на дистанції 200 метрів (24,68).