Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

У Сумах завершилися змагання в приміщенні: коментар Максима Кузіна.

December 20, 2019

18-19 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського держаного університету проходили змагання Відкритого кубка Сумської області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків, дорослих та ветеранів. Окрім Сумських атлетів участь у змаганнях брали з інших регіонів України: Рівненської, Київської, Дніпропетровської, Чернівецької, Волинської, Одеської, Донецької областей та міста Києва. Спортсмени зі Східного ЦОП продемонстрували високі результати на перших зимових змаганнях.

Швець Євген здобув золото на двох дистанціях серед чоловіків. 200 метрів подолав з результатом (23.16) та 50 метрів з/б (7.52).

Голуб Ярослав чемпіон серед чоловіків на дистанції 800 метрів (1:56:75).

Петрик Юлія серед дівчат U16 стала чемпіонкою на дистанціях 1500 та 800 метрів. Півтора кіломера подолала з результатом (4:49:52) та 800 метрів (2:23:06).

Яновський Давид серед юнаків U18 виборов дві стрібні нагороди. На дистанції 200 метрів фінішував з результатом (23.15) та 50 метрів (6.34).

Погорілко Олександр став першим серед чоловіків на дистанції 400 метрів (48.92).

Максименко Юлія стала чемпіонкою у стрибках з жердиною серед жінок

з результатом (3.70).

Авраменко Андрій став чемпіоном у потрійному стрибку (14.77), Шепелєв Владислав

срібний призер (14.46).

Чемпіон на дистанції 50 метрів - Кузін Максим поділився з нами враженнями від змагань.

"Просто став і побіг, як і завжди. Це не ті змагання до яких я б з хлопцями і тренером готуємося, тут не було завдання вигравати, ставити якісь рекорди чи займати призові місця. Так просто вийшло. Звичайно радий, що поставив рекорд (5.97), хоч і не розраховував, але з бігу не все добре, є ще над чим працювати. Цілі в подальшому, ну як і у всіх, бути в призах на чемпіонатах України, пробувати потрапити в основні склади збірні і покращувати результат який зараз є.  Сподіваюся, дуже сподіваюся, що Східний центр олімпійської підготовки, допомагатиме на рахунок зборів, тому що у нас в місті немає ніякої можливості підготуватися до зимового сезону, ну і тренуватися, тренуватися і ще багато раз тренуватися".

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.