Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Виступи наших спортсменів в Івано-Франківську та коментар Валерії Шоломіцької.

October 21, 2019

19-20 жовтня в місті Івано-Франківськ відбулися міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Кубок Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонати України з ходьби на 50 км та командний серед ДЮСШ та СДЮШОР. Окрім українців, були спортсмени з Ірландії, Польщі, Португалії, Туреччини, Білорусі, Латвії та Молдови.

Спортсмени Східного ЦОП тріумфували на чемпіонаті України.

Серед юніорок U20 на дистанції 10 км. Ткач Аліна стала переможницею (54:21).

На дистанції 10 км. U20 Медведюк Дмитро став другим (44:52).

Серед юнаків U18 на 10 км. Корецький Тарас став срібним призером (44:10).

На дистанції 5 км. серед дівчат U18 перемогу здобула Токарчук Катерина (26:56).

Чемпіонкою на дистанції 3 км. U16 стала Шоломіцька Валерія (13.57).

Валерія поділилася з нами враженнями від змагань:

"Дистанцію долалось не просто бо планували з тренерами пройти по рекорду України але в Івано-Франківську не легка траса з підйомом, тому на цей раз не вдалось «побити рекорд» дуже переживала дякую за підтримку моїм тренерам Олені Степанівні і Валентині Іванівні Борисюк вони найкращі!!! Завдяки їм моя конкурентка з Білорусії яка зайняла друге місце стояла на п’єдисталі в шоці бо думала що виграла тому що я виграла з таким величезним відривом, що вона навіть і не бачила мене по дистанції. Дякую Віталію Андрійовичу, директору Східного ЦОП за підтримку, віру і допомогу у підготовці, він завжди телефонує і цікавиться, як проходить підготовка і як ми готуємось до змагань. На наступний рік я надіюсь, вже нарешті зможу представляти збірну Україну на чемпіонаті Європи серед юнаків, в цьому році я пройшла по нормативу навіть і швидше ніж потрібно було і всі Ч.У. вигравала у своїй віковій категорії але нажаль по віку я ще не змогла поїхати на Європейський фестеваль в Баку.

Організація змагань на дуже високому рівні. Все транслювалось мої рідні бачили як я йшла. Це дуже круто! Переможцям і призерам давали подарунки, футболки і корзини солодощами, а ще статуетки і звичайно медаль чемпіоната України для кожного спортсмена це дуже важливо. Дякую організаторам змагань за їхню працю"!

На міжнародних стартах «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», Східний ЦОП представляли два спортсмена.

Серед жінок U23 на дистанції 20 км. Балим Юлія друга (1:44:35).

Свистун Олег виборов дві нагороди, на дистанції 20 км. чемпіоном став серед молоді U23 та третім серед чоловіків (1:23:30).

"В цілому задоволена результатом спортсменів. Хочеться відзначити Свистуна Олега та Балим Юлію. У Олега дуже високий потенціал, є над чим працювати, трішки не вистачило до виконання нормативів МСМК. Юлія стала переможницею U23, з чим я її і вітаю. Дуже вдячна Східному ЦОП, за підготовку та підтримку спортсменів. Задоволена також організацією змагань, яка була на високому рівні" - говорить Олена Миколаївна Мірошніченко (тренер з легкої атлетики).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо їм нових перемог.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.