Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Україна зберігає прописку в Суперлізі.

August 12, 2019

В Бидгощі (Польща) завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики (Суперліга). Особливу вагу мали ці змагання,адже відразу п’ять збірних з 12-ти покидають за підсумками елітний дивізіон, оскільки в 2021р. в Суперлізі виступатиме лише 8 команд.

Соколов Олександр у фіналі фінішував 5 з результатом (10.61).

Ратнікова Вікторія в бігу на 100 метрів нажаль не змогла подолати кваліфікацію.

У підсумку - 10 (11.64).

В потрійному стрибку Малосілов Олександр у фіналі показав 10-й результат (15.56).

Дівчата в естафеті 4х100 фінішували 9 (44.34). Ганна Плотіцина,  Ганна Чубковцова, Яна Качур та представниця Східного ЦОП Ратнікова Вікторія.

В естафетному бігу 4х100 метрів чоловіча збірна треті, у складі Костриця Єрік, Смелик Сергій, Бодров Ігор та спортсмен зі Східного ЦОП Соколов Олександр (39.02).

У підсумку Україна з 225 очками посіла загальне сьоме місце, випередивши чехів на 5,5 очок. Виграли чемпіонат Європи господарі, поляки. Срібло у Німеччини, бронза у Франції. Залишають Суперлігу чехи, шведи, греки, фіни та швейцарці. Замість них до еліти заходить переможець першої ліги – Португалія. Місце проведення наступного командного чемпіонату Європи, який відбудеться в 2021 році, визначиться пізніше, серед претендентів і український НСК Олімпійський.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.