ХV EYOF – 2019 завершено

July 29, 2019

З 21 по 27 липня в Баку (Азербайджан) проходив ХV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який зібрав понад 3600 спортсменів з усього світу.

68 атлетів представляли Україну.  Серед яких і спортсмени зі Східного ЦОП.

Впродовж 7-ми днів найсильніші юні атлети континенту віком 14-18 років змагалися у 10 видах спорту.

На престижному старті українська команда була представлена 68-ма спортсменами, які виступали у 7 видах спорту,  а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська), спортивній гімнастиці та легкій атлетиці.

Коновалова Євгенія біг на 100 метрів. 22-го липня Євгенія змагалася у 4-му забігу та фінішувала 5-ю (12.20 с), але цього нажаль видалося замало, Євгенія не кваліфікувалась до фіналу та посіла загальне 15-те місце.

Озерянова Дар`я стрибки у висоту 25го 9-40 кваліфікувалась до фіналу (1.80).У фіналі стрибнула з результатом (1.77), як і румунка Мария Ренгль розділивши з нею четверту сходинку.

Строгалєв Нікіта показав в стрибках з жердиною 5 результат (4.80).

Онісімова Катерина пробігла 2000 метрів з перешкодами за (6:56.63) в підсумку 8.

Горєлова Марія виборола золото в стрибках у довжину (6.21).

У Баку, юні олімпійці здобули рекордну кількість медалей за всю історію виступів на літніх Фестивалях. В активі наших атлетів 25 медалей.

На церемонії закриття почесну місію нести прапор України довірено нашій першій чемпіонці Баку-2019 серед дівчат легкоатлетці Марії Горєловій, яка в стрибках у довжину здобула медаль найвищого ґатунку.

Вітаємо спортсменів та тренерів з цим високим результатом.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.