Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Стрибок на вагу золота.

July 22, 2019

У Буросі завершився юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики. Спортсмени зі Східного ЦОП показали високий результат на європейській арені. Українці з чотирма золотими і двома срібними медалями посіли четверте місце у загальнокомандному заліку.

Артем Коноваленко - чемпіон Європи серед юніорів з потрійного стрибка з найкращим результатом сезону U20 у Європі! У заключний день змагань золото

українській команді приніс представник Східного ЦОП Артем Коноваленко. В ході змагань Артем показав свій найкращий результат у кар'єрі - (16,50 м). Другим став представник Білорусі Марк Мажейка (16,22 м), а третім, грек Андреас Пантазіс (16,08 м). Для обох спортсменів це були особисті рекорди.

Ще один українець, Владислав Шепелєв, посів 11-те місце (15,11 м)

Вітаємо хлопців з присвоєнням звання Майстрів спорту України.

Дар’я Гаркуша стала шостою з метання диска (50,98 м).

Андрій Авраменко, показав восьмий результат у фіналі зі стрибків у довжину (7,18 м.)

Олександр Романовський був 12-м зі штовхання ядра (17,53 м).

Змагання також завершили семиборки. Тетяна Білик була 18-ю (5098 очок). Перемогла з найкращим результатом світового топ-листа сезону U20 іспанка Марія Вісенте (6115 очок). Тетяна Кравченко сьома зі штовхання ядра (15,23 м).

Бортніков Артур в стрибках з жердиною у фіналі показав дев`ятий результат (5.01)

Жодному з українців нажаль не вдалося подолати кваліфікацію з бігу на 400 метрів з бар’єрами, Володимир Следюк пробіг дистанцію за (54,32 с), Кирило Белашев – за (55,20 с). Тетяні Кайсен (24,24 с) не вдалося подолати перше коло з бігу на 200 метрів, Микиті Барабанову (47,92 с) – повторивши особистий рекорд) і Олександру Погорілку (48,52 с) – з бігу на 400 метрів.

У заключний день чемпіонату відбулися змагання зі спортивної ходьби на 10000м. Тарас Корецький посів 13-те місце (44.31,60 хв).

Восьмою фінішувала і естафетна команда 4х400 метрів юніорок у складі Наталії Дишлюк, Мар’яни Шостак, Марії Буряк і Тетяни Кайсен (3.41,13 хв).

Серед юніорів у цій естафеті несподіванкою перемогу здобула збірна Туреччини, та ще й з найкращим результатом юніорського сезону в Європі – (3.08,34 хв). Українська команда у складі Олександра Погорілка, Тараса Шинкара, Ярослава Голуба і Микити Барабанова перетнула фініш шостою (3.10,75 хв).

Вітаємо чемпіонів, призерів змагань, та їх тренерів.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.