Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Молодіжний чемпіонат завершено.

July 15, 2019

В Євле завершився молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Спортсмени зі Східного Центру Олімпійської Підготовки з легкої атлетики продемонстрували дуже високі показники на міжнародній арені.

За якомога вище місце у фіналі з метання диска боровся Іван Поваляшко, який подолав кваліфікацію з результатом (54,59м). У фіналі показав трохи гірший результат (53.73м). у підсумку на 10-му місці.

В дуже драматичній 20-кілометровій дистанції зі спортивної ходьби представники Східного ЦОП

Едуард Забуженко фінішував четвертим (1:23.54), Олег Свистун посів 13-е місце (1:27.49). Турок Саліх Коркмаз лідирував майже всю дистанцію але на передостанньому колі його двічі знудило. Цим скористався росіянин Васілій Мізінов. На заключних метрах дистанції випередив суперника, вигравши з часом (1:21.29). Коркмаз програв лише три секунди та завоював друге місце з національним рекордом (1:21.32). Третім став британець Каллум Вілкінсон (1:22.13).

На жаль, через порушення правил пункту 170.7,

було диксваліфіковано чоловічу естафетну четвірку 4х100 метрів у складі Еріка Костриці, Олександра Соколова, Максима Кузіна і Станіслава Коваленка.

Дмитро Нікітін подолав кваліфікацію зі стрибків у висоту (2,16 м), та з результатом (2,16м) посів загальне сьоме місце.

У жіночому семиборстві, українки розділили між собою 15 та 16 місце, Аліна Шух та Ірина Рофе-Бекетова посіла 15-ту (5530) та 16-ту сходинку (5521) відповідно.

Олександру Малосілову на жаль не вдалось кваліфікуватись з потрійного стрибка. (15,88м).

Вікторія Ратнікова (24,58) не змогла подолати перше коло з бігу на 200 метрів серед жінок.

Серед чоловіків Максиму Кузіну не вистачило сил кваліфікуватися в півфінал, з часом (21.98) наш спортсмен завершує змагання на 34 місці.

Анастасія Осокіна зупинилася на півфінальній стадії з бігу на 100 метрів з бар’єрами (14,09) та опинилась на загальному 21 місці.

Олексій Овчаренко встановив особистий рекорд – з бігу на 110 метрів з бар’єрами (14,16) та цього нажаль не вистачило для путівки до фіналу.

У заключний день відбулися змагання серед жінок зі спортивної ходьби на 20 км. Чемпіонкою Європи стала Айсе Текдал з Туреччини (1:34.47). Наша Юлія Балим – 16-ю (1:47.27)

Загалом українська команда виграла в Євле дві нагороди. Золото  Юлії Левченко зі стрибків у висоту та бронза Михайла Гаврилюка з метання молота.

Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових досягнень та успіхів!

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.