Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Наші на чемпіонаті Європи.

July 11, 2019

В перший день молодіжного чемпіонату Європи, що проходе у шведському Євле, українські спортсмени показали пристойні результати.

З результатом 10.66 представник східного ЦОП Соколов Олександр в третьому забігу на 100 метрів фінішував третім. Пропустивши лише британця Домініка Ашвелла 10.46 та шведа Хенріка Ларссона 10.45. Таким чином всі троє будуть змагатися за путівку в фінал. Будемо тримати кулаки за нашого спринтера.

Ірина Рофе-Бекетова також продовжує вести боротьбу за медалі чемпіонату Європи.

В перший день змагань у жіночому семиборстві, представниця Східного ЦОП після двох видів змагань перебуває на 10-му місці. Сумарно набрала 1832 очок. З бігу на 100м. з/б фінішувала з часом 14.27. Та в стрибках покорилася висота 1.73м.

Побажаємо успіхів українській спортсменці.

Ратнікова Віткорія нажаль завершує боротьбу у бігу на 100 метрів. Фінішувала спортсменка з результатом 12.07 - 17 місце. Завтра на неї чекає забіг на дистанції 200 метрів.