Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

У Луцьку пройшов чемпіонат України серед юніорів

July 2, 2019

Протягом трьох днів 28-30 червня у місті Луцьк проходив чемпіонат України серед юніорів.

Відкривали змагання дівчата зі спортивної ходьби на 10000 м. Де першою та третьою стали представники західного та східного ЦОП відповідно, Касян Дарина з результатом 50:47.38 (тренер Борисюк О.С.) та Ткач Аліна - 53:09.51 (тренер Мірошніченко О.М.) У десятиборстві не було рівних представникам Західного ЦОП Андрощуку Володимиру та Жирному Владиславу вони здобули сумарно 17 нагород різного ґатунку (тренер Ступаченко О.В.) може пишатися такими спортсменами.У семиборстві представляла Східний ЦОП Білик Тетяна де завоювала аж 7 медалей різної проби (тренер Ісправнікова В.М.)

Далі нагороди розігрувались такими дисциплінами: Біг на 100м. з/б. серед дівчат, де другою була Панаріна Ірина 14.33 Східний ЦОП (тренер Омельченко М.В.)Метання списа 600гр. срібло отримала представниця Західного ЦОП Мосійчук Ольга (тренер Янчук С.І) Штовхання ядра 4кг. Тут не було рівних Кравченко Тетяні 15.14, Східний ЦОП (тренер Сомалюк А.О.)Метання списа 800гр. Другим був Кальков Дмитро, Західний ЦОП (тренер Сахарук В.І.)Біг на 100м. Кращими спринтерами стали Панаріна Ірина – 12.03 та Подгорецька Єва 12.06, перше та друге місця відповідно Східний ЦОП (тренер Омельченко М.В.) третьою була представниця Західного ЦОП Даценко Ганна 12.15 (тренер Вегнер О.А.)Штовхання ядра 6кг. Тут взяли кращі нагороди представники Східного ЦОП Романовський Олександр 1-й 18.55 (тренер Василенко Н.В.) та Кирилін Олексій 2-й 17.44 (тренер Іваненко О.О.)Біг на 100м. Кращим спринтером серед чоловіків став Макух Василь 10.57 Західний ЦОП (тренер Дуда Б.П.) 2-й Приходько Кирило 10.81, Східний ЦОП (тренер Кривошанов О.Ю.)Біг на 5000м. Кух Іванна друга - 18:10.86, Західний ЦОП (тренер Борисюк О.С.) та третьою стала Лукашевич Анастасія - 18:50.05, Східний ЦОП (тренер Мірошниченко О.М.)

В другий день, вихованка Західного ЦОП Іваненко Валерія взяла золото з метання молота 4кг.Стрибки з жердиною. Тут взяла верх Ященко Марія з результатом -3.81 яка представляє Східний ЦОП (тренер Корчмід О.М.)Біг на 110м. з/б. Першим був Василевський Андрій 13.71 (тренер Шаповалова І.М.), третім Чермошанський Дмитро 14.99 (тренер Огороднік Ю.О.) Східний ЦОПМетання молота 6кг. Першим Кохан Михайло 81.11 (тренер Кохан С.В.) та другим став Федоров Данило 75.68 (тренер Піскунов В.Ю.) Західний ЦОПКраще за всіх у довжину стрибнула спортсменка зі Східного ЦОП Горєлова Марія 6.11/+0.3(тренер Каратун І.А.) Біг на 400м. з/б. Першими на фініші були вихованці тренера Огородніка Ю.О. Перший Следюк Володимир 53.39 та другий Белашев Кирило 54.56, Східний ЦОПБіг на 400м. з/б. Серед дівчат першою була Безшийко Тетяна 58.48 (тренер Масляков В.Д.) третьою Буряк Марія 1:00.51 (тренер Панасенко Л.О.) Західний ЦОПБіг на 1500м. вихованка Східного ЦОП Онісімова Катерина була третьою 4:42.20 (тренер Охріменко О.В.)Стрибки у довжину. Авраменко Андрій перший 7.47/+1.2 (тренер Полінкова Н.П.) Східний ЦОП, та Назаров Владислав другий 6.76/0.0 (тренер Голубцов А.В.) Західний ЦОПБіг на 1500м. Тут спортсмен Західного ЦОП Колодистий Андрій був другий4:06.25(тренер Вегнер О.А.) Стрибки з жердиною. Серед чоловіків взяв висоту Кравченко Ілля 5.10 (тренер Черняєв О.Б.) Західний ЦОП та другий Бортніков Артур 5.10 (тренер Єрьомін О.М.) Східний ЦОПБіг на 400м. Перше та друге місця розділили спортсмени Західного та Східного ЦОП, Шинкар Тарас 47.93 (тренер Шевчук М.М.) та Погорілко Олександр 48.21 відповідно (тренер Білодід О.Ф.)

Завершували трьох денні змагання потрійним стрибком, Костенко Ганна перша 12.51/0.0 (тренер Курдаченко Ю.А.) Західний ЦОПБіг на 3000м. серед дівчат Онісімова Катерина 9:58.16 перша (тренер Охріменко О.В.) Східний ЦОП, Кух Іванна 10:12.27 друга (тренер Борисюк О.С.) Західний ЦОПМетання диска 1кг. Найвищу нагороду отримала Гаркуша Дар’я з результатом - 51.39 (тренер Олійник В.Я.) Східний ЦОПБіг на 800м. Лихач Анжела перша з результатом 2:11.40 (тренер Якимович А.П.) Західний ЦОППотрійний стрибок. Тут нагороди розігрались так, Коноваленко Артем перщий - 15.98/0.0 (тренер Серорез Т.Б.), другий Шепелєв Владислав - 15.06/+4.1 (тренер Полінков С.М.) Східний ЦОП та третім став спортсмен Західного ЦОП Бурда Роман - 14.72/+2.8(тренер Голубцов А.В.)Метання диска 1.75кг. Кирилін Олексій став чемпіоном у цій дисципліні 56.66(тренер Іваненко О.О.) Західний ЦОПБіг на 200м. Серед дівчат Подгородецька Єва друга - 24.66 (тренер Омельченко М.В.) Східний ЦОП, Даценко Ганна третя - 25.27 (тренер Вегнер О.А.) Західний ЦОП Біг на 200м.Серед чоловіків Приходько Кирило з результатом -21.82 та Макух Василь -21.89 цього разу обмінялися місцями перший та другий відповідно.Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо нових звершень у подальшому!

 

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

Два Михайла і обидва з нагородами!

July 13, 2018

1/8
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив