Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Результати Всеукраїнських змагань з метань

18-20 квітня, в Кам`янець -Подільському пройшли Всеукраїнські змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельника та А.Бондарчука. Як вже повідомлялось, першого дня перемогу отримав  Іван Поваляшко, з метання диска на 2 кг серед молоді чоловіки.

Другого дня змагань, українські атлети виграли дві медалі. Тетяна Кравченко стала першою, серед юніорок зі штовхання ядра на 4 кг, її резельтат - 15,27 м. Володимир Мисливчук став другим з метання молота (7,260) серед чоловіків. У найкращій зі спроб він показав 68,09 м.

Так, третього дня змагань, Олена Хамаза - представниця Західного ЦОП, посіла перше місце з метання молота на 4 кг серед юніорок. ЇЇ результат - 54, 15 м.

Вітаємо спортсменів із досягненнями, та бажаємо набратися сил у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.