Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Результати Зимового чемпіонату України зі спортивної ходьби

23-24 березня в Івано-Франківську пройшов Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Чемпіонкою серед юніорок на дистанції 10 км стала Дарина Касян (Західний ЦОП), тренер - Борисюк О.С. Другою фінішувала Аліна Ткач (Східний ЦОП), тренер - Мірошниченко О.М.

Зі спортивної ходьби на 10 км серед юніорів Корецький Тарас став бронзовим призером, а Медведюк Дмитро фінішував четвертим - спортсмени Східного ЦОП, тренер - Борисюк О.С.

Серед дівчат на дистанціїї 5 км чемпіонкою стала Шоломіцька Валерія, другою прийшла - Токарчук Катерина, і третьою стала - Меліщук Іванна, спортсменки Східного ЦОП, тренер - Борисюк О.С., Борисюк В.І.

Касян Дарина та Корецький Тарас відібрались на Кубок Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться 19.05.2019 р. у м. Алітус (Литва)
Шоломіцька Валерія та Медведюк Дмитро відібрались на Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, який відбудеться 20.04.2019 р. у Греції

Другого дня зі спортивної ходьби на 20 км серед чоловіків молодь, чемпіоном став Забуженко Едуард (Східний ЦОП), тренер - Соломін А.В., другим прийшов Шумік Віктор (Західний ЦОП), тренер Яловик А.В., бронзовим призером став Свистун Олег (Східний ЦОП), Мірошниченко О.М., та четверте місце зайняв Марчук Андрій (Західний ЦОП), тренер - Яловик А.В.

Серед жінок на дистанції 20 км, чемпіонкою стала Юлія Балим (Східний ЦОП), тренер - Мірошниченко О.М., а бронзову медаль отримала Яна Фарина (Західний ЦОП), тренер - Борисюк О.С.

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогами та бажаємо подальших вдалих виступів на змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитись тут.

Фото взято зі сторінки Facebook тренера Олени Борисюк.