Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Виступ українців на чемпіонаті ABAF у приміщенні

Збірна України стала другою у загальній медальній таблиці на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні (10 лютого, Стамбул).

У наших спортсменів 13 медалей (вісім золотих, три срібні і дві бронзові). Переможці, турки, виграли 18 медалей (вісім золотих, три срібні і сім бронзових).

При цьому у медальній таблиці юніорів українці посіли перше місце, а юніорки стали другими. Участь у чемпіонаті взяли атлети з 19-ти країн.

Серед вихідців Східного ЦОП відразу двоє українців ввійшли до першої трійки з бігу на 400 метрів серед юніорів. Ярослав Демченко переміг з результатом 48,88 с, а Микита Барабанов фінішував третім (49,20 с).

Ірина Панаріна стала п’ятою (8,69 с) на дистанції 60 метрів з бар’єрами.

Ще одне золото у скарбничку збірної України поклав Артур Бортніков. У секторі для стрибків з жердиною він був єдиним, хто подолав висоту 5,00 м.

Єва Подгородецька стала другою з бігу на 60 метрів (7,68 с). Ще одне срібло на рахунку української жіночої естафетної команди 4х400 метрів у складі Катерини Коваль.

Бронза також у Марії Горєлової зі стрибків у довжину (5,90 м).

Четверте місце також посіла Катерина Коваль з бігу на 800 метрів (2:13,65 хв).