Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ У ПРИМІЩЕННІ (Фото)

4-5 лютого в легкоатлетичному манежі CумДУ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. У змаганнях взяли участь 426 участників з 25 регіонів України.

 

Першого дня зі спортивної ходьби на 3000 м серед юніорок за першість поборолася представниця Західного ЦОП Касян Дарина, її результат 14 хв 14 с (тренер – Борисюк О.С.). Токарчук Катерина посіла 3-тє місце, з результатом – 15 хв 43 с.

Серед юніорів зі спортивної ходьби на 5000 м, четверте місце отримав Корецький Тарас, а п’яте – Медведюк Дмитро, тренер – Борисюк О.С.

З бігу на 2000 м з/п серед юніорок, Лукашевич Анастасія зайняла третє місце, її результат 7 хв 14 с, тренер – Мірошниченко О.М.

У стрибках з жердиною серед юніорок, друге місце посіла Лапузова Ольга, з результатом 3 м 40 см, тренер – Шевцов В.І., та четверте місце зайняла Вегнер Карина – представниця Західного ЦОП (тренер – Вегнер О.А.). Серед юніорів третім став Петах Ілля, результат – 4 м 80 см, тренер – Черняєв О.Б.

Зі штовхання ядра 6 кг серед юніорів, першим став Романовський Олександр, його результат 17 м 17 см, тренер – Василенко М.В. Серед юніорок на 4 кг, перше місце отримала Кравченко Тетяна , з результатом 15 м, тренер – Самолюк А.А.

Зі стрибків у довжину серед юніорів, перше місце отримав Авраменко Андрій, з результатом 7 м 36 см, тренер – Полінкова Н.П., а другим став Коноваленко Артем, його результат 7 м 15 см, тренер – Серорез Т.Б. Серед юніорок, першою стала Горєлова Марія, її результат – 5 м 90 см, тренер – Каратун І.А., друге місце зайняла Подгородецька Єва, результат – 5 м 85 см, тренер – Омельченко М.В.

З бігу на 1500 м серед юніорок, перше місце посіла Коваль Катерина, з результатом 4 хв 39 с, тренер – Кривошанов О.Ю. Онісімова Катерина зайняла друге місце, її результат – 4 хв 41 с, тренер – Охріменко О.В. Та на третьому місці опинилася Кух Іванна – представниця Західного ЦОП, її результат 4 хв 44 с, тренер – Борисюк О.С.

З бігу на 60 м з/б серед юніорок, друге місце отримала Панаріна Ірина, тренер – Омельченко М.В. Та серед юніорів, третє місце посів Швець Євген, тренер – Торяник О.В.

Серед юніорок з бігу на 60 м, Подгородецька Єва зайняла перше місце, та за третє місце поборолася Панаріна Ірина. Серед юніорів, Приходько Кирило отримав 1 місце.

З бігу на 400 м серед юніорів, Барабанов Микита посів друге місце, тренер – Рурак К.М. Голуб Ярослав зайняв третє місце, тренер – Романчук М.С.

 

Другого дня серед юніорок з бігу на 800 м, Катерина Коваль посіла друге місцек.

Зі стрибків у висоту серед юніорів, Тикул Олег зайняв третє місце, з результатом 2 м 5 см, тренер – Здітовецький Г.Б.

Серед юніорів у потрійному стрибку, Коноваленко Артем отримав перше місце, його результат – 15 м 62 см, тренер – Серорез Т.Б., та Авраменко Андрій посів третє місце, результат – 14 м 97 см, тренер – Полінкова Н.П.

З бігу на 200 м серед юніорок, Кайсен Тетяна зайняла 1 місце, тренер – Сендецький Ю.В. Серед юніорів, 1 місце отримав Демченко Ярослав (тренер – Бондаренко Є.М.), 2 місце посів Приходько Кирило (тренер – Кривошанов О.Ю.), та на третьому місце опинився Голуб Ярослав (тренер – Романчук М.С.).

Кух Іванна посіла 1 місце з бігу на 3000 м серед юніорок, її результат 10 хв 21, і Онісімова Катерина отримала 2-ге місце, результат – 10 хв 22 с.

В естафетному бігу 4х200 м серед юніорок, перемогла Дніпропетровська команда, у складі якої були Даценко Альона (Західний ЦОП) та Кайсен Тетяна (Східний ЦОП). Серед юніорів в естафетному бігу перемогла Донецька команда, у складі якої були Сосновенко Олександр та Приходько Кирило.

 

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

 

Вітаємо спортсменів та тренерів із перемогами та бажаємо у подальшому отримати нові звершення!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

Два Михайла і обидва з нагородами!

July 13, 2018

1/8
Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив