Євгенія Коновалова та Кирило Приходько - переможці кубку Донецької області з легкої атлетики

28 грудня у легкоатлетичному манежі СК «Металург» (м.Бахмут) пройшов останній легкоатлетичний старт 2018 року – Кубок Донецької області з легкої атлетики. Цей старт зібрав більше півтори сотні спортсменів с різних куточків Луганської, Дніпропетровської та Донецької областей.

Відкривали змагання: президент федерації легкої атлетики Донецької області Лис Віктор, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда.

На відкритті змагань вшанували пам’ять Асоскова Станіслава заслуженого працівника фізичної культури та спорту, суддю національної категорії, тренера, людини котра внесла великий внесок у розвиток легкої атлетики Донецького регіону.

У фінальних забігах з бігу на 60м, перемогу здобули вихідці Східного ЦОП (тренер Тетяна Серорез), серед жінок перемогу здобула Коновалова Євгенія з часом 7.5с, а серед чоловіків з результатом 6.7с переміг Кирило Приходько.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів у змаганнях!