Тренер Марина Омельченко зі своєю командою завітали до ЦОПу

Майже рік працює ДУ «Східний ЦОП». Заслужений тренер України – Марина Омельченко, зі своїми спортсменками поділились враженнями від роботи ЦОПу, та розповіли про плани на майбутнє.

 

«Я задоволена роботою ЦОПу, видають форму, спортивне харчування, відносини – усе добре. Цього року по місцям ми все виконали, а за результатами трохи недотягнули. У нас є, мета, є план, за яким ми будемо готуватися до наступних змагань, і показувати хороші результати», - говорить тренер Марина Омельченко.

 

Ірина Панаріна – спортсменка Східного ЦОПу: 

 

- Ти вже майже рік займаєшся в ЦОПі, скажи, як тобі враження?

 

Дуже подобається в ЦОПі, дуже хороше фінансування, дуже багато виїздів, багато зборів проводиться, якісну фармакологію видають, спортивне харчування, форму, я дуже задоволена. Директор – Віталій Андрійович дуже чуйний, приємний, намагається якось знайти підхід, догодити.

 

- Розкажи про свої результати у цьому році, ти задоволена ними?

 

У цьому році жодної поразки не було, це на українських змаганнях. На міжнародних займала лише призові місця.

 

- Ви вже почали підготовку до Чемпіонату України? Яких результатів очікуєте?

 

Змагання будуть проходити в лютому. Вже було 2 тренування на високих бар'єрах. Очікую отримати хороший результат, але поки не загадуємо.

 

Єва Подгородецька – вихованка Східного ЦОПу, розповіла про збори в Анталії, Туреччина.

 

«Завдяки ЦОПу ми з'їздили на збори в Анталію і збір пройшов досить добре, продуктивно. Я думаю, що завдяки цьому збору я покажу хороші результати взимку. Спасибі ЦОПу що забезпечують формою, відправляють на збори, за те, що дають спортсменам можливість добре тренуватися, їхати в жаркі країни, що дозволяє добре підготуватися до зимового сезону».

 

- Які плани на майбутнє?

 

Тренер привчила не загадувати на майбутнє, але думаю, що зимовий сезон буде цікавим. Я роблю ставки на літній Чемпіонат Європи серед юніорів, сподіваюся ще потрапити на молодіжний Чемпіонат Європи, а там подивимося.

 

- Що мотивує тебе отримати перемогу?

 

Після того як я побувала за кордоном і подивилася на рівень інших спортсменів, їх результати, то це мене зачепило, тому що на їх фоні я виглядаю слабо. Саме це мене мотивує зараз. Зціпити між зубів ганчірку і працювати.

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

Два Михайла і обидва з нагородами!

July 13, 2018

1/8
Please reload

Недавние посты