Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Результати чемпіонату України зі спортивної ходьби

20 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді та ХХІІ Міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

Серед спортсменів Західного ЦОП першим стартував Андрій Синдюк на дистанції 10 км серед юніорів, проте фінішував другим поступившись спортсмену з Греції.

Валерія Шоломіцька зайняла 1 місце зі спортивної ходьби на 5 км серед дівчат U18.

Також, чемпіонкою стала Юлія Петрик – спортивна ходьба на 3 км серед дівчат U16.

Східний ЦОП представили Аліна Ткач, яка посіла друге місце зі спортивної ходьби на 5 км, та Анастасія Лукашевич - третє місце з цієї ж дисципліни.

Олена Борисюк – тренер зі спортивної ходьби та з бігу на середні дистанції, на своїй сторінці у Facebook написала: «Фурор Любешівської ДЮСШ на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби! Перший день Чемпіонату України надзвичайно успішний для наших учнів! Ми молодці! Всі плани виконали!»

Вітаємо тренерів та їх учнів. Бажаємо досягати нових перемог та успіхів!

Нагадаємо, що чемпіонат проходить 20-21 жовтня.