Інтерв’ю з Оленою Борисюк. Про Командний чемпіонат України з легкої атлетики у Дніпрі

Олена Борисюк – тренер зі спортивної ходьби та з бігу на середні дистанції. До Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших, вона підготувала двох дівчат, які показали гарні результати.

- Розкажіть як ви оцінюєте результати своїх спортсменок. Чи виправдали дівчата ваші очікування?

Юля Петрик зайняла 1 місце у бігу на 3000 м, і 3 місце у бігу на 1500 м. Вона могла б і швидше, але ми не форсуємо. Юля 2004 року народження, вона обігнала і перемогла дівчаток, які на 3 роки старше її. Вона у нас сильна. Дякую ЦОПу, що готують її до дорослих чемпіонатів. Валерія Петрик виповнила норматив кандидата у майстри спорту. Вона зайняла 1 місце зі спортивної ходьби на 3000 м.

- Як пройшли змагання взагалі. Як зустрів Дніпро спортсменів?

Змагання були на вищому рівні. Представники Дніпра знайшли спонсорів, і дітей нагороджували призами. Наприклад, дарували вітаміни, косметички. Це дуже приємно, діти чекають аби їх нагородили, а зараз, нажаль, на чемпіонатах не завжди нагороджують. Для дітей це найголовніше, коли вони отримують нагороду. Тому, в Дніпрі це все врахували і створили приємну атмосферу. В цьому році навіть з погодою пощастило, було сонячно і тепло.

- Які плани на майбутнє?

Взимку у Сумах будуть проходити змагання на чемпіонаті України. І Юля, і Валерія, вони обидві будуть готуватися до них. Сподіваємось отримати гарні результати і пройти далі.

- Скажіть, як проходять ваші тренування?

Добре, що обидві дівчата в ЦОПі. От з Юлею ми були у Чорноморську на зборах, готовились до змагань. Там гарні умови, великий стадіон. Готель, харчування з цим взагалі не було ніяких проблем. ЦОП дає дітям вітаміни, в них є масажист, лікарі проводять огляди. Дітям створюють всі умови для їх комфортних та безпечних тренувань.

- Назвіть плюси, які приносить легка атлетика?

У нас на Волині зробили фонд, де можна отримувати стипендії. Тобто, за кожне призове місце спортсмени можуть отримувати гроші. Перше місце – 3 тис грн, за друге – 2 тис грн, і за третє – 1,5 тис грн. Для себе вони вже заробляють гроші. До червня місяця Валерія заробила 10 тисяч, а Юля – 6 тисяч. І зараз після кожного чемпіонату вони сумують свої бали. І в кінці року будуть вирішувати чи отримуватимуть вони заробітну плату в управлінні чи ні. Я думаю, що в них усе вийде і в такому маленькому віці вони вже зможуть отримувати гроші і допомагати своїм сім’ям.

- Що б Ви побажали спортсменам?

Найголовніше це те, щоб вони стали гарними людьми. І тоді в них і в спорті усе буде добре. В наших командах тільки так. У нас приємна атмосфера, ми майже як сім’я. Дітей багато тренується, у дівчат змагання за змаганням, вони вже вдома не хочуть залишатись. Їм не важко, у них є азарт. Я хочу щоб вони виросли здоровими і гарними людьми, тоді у дорослому спорті у них будуть хороші успіхи.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Ми у соц.мережах
  • Facebook Basic Square