Підсумки Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження

29-30 вересня на стадіоні ДВУФК (Трудові Резерви) у м. Дніпро відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. Серед учасників чемпіонату з усіх регіонів України та Грузії, змагалися і представники ДУ Східного та Західного ЦОП.

Серед Східного ЦОП були представлені такі спортсмени:

Дворазовим переможцем змагань став Олексій Кирилін (тренер – Бєліков В.П.). Спочатку він переміг у штовханні ядра (5кг) – 17,83м, а ввечері того ж дня впевнено став першим у метанні диска (1,5кг) – 57,01м.

Серед юнаків у бігу на 100 м, перше місце посів Кирило Приходько, з результатом – 11.18 с, (тренер – Серорез Т. Б.).

У бігу на 100 м серед дівчат, перше місце посіла Єва Подгородецька, з результатом – 12.08 с, (тренер – Омельченко М. В.). Також, друге місце виборола Євгенія Коновалова, результат – 12.73 с, (тренер – Серорез Т.Б.). 8 місце у бігу на 100 м з/б, посіла Еліза Лебідь, (тренер – Омельченко М.В.).

1 місце у бігу на 3000 м, здобула спортсменка Юлія Петрик (тренер – Борисюк О.С.), з результатом 10хв 27с.

Серед спортсменів Західного ЦОП виступили:

Альбіна Савчук (тренер Сахарук В.І., Неклдова І.В.) з метання списом 500 гр., посіла 4 місце, з результатом 39 м.

У бігу на 3000 м, Валерія Шоломіцька отримала 6 місце, з результатом 11 хв 18 с, (тренер Борисюк О.С., Борисюк В.І.)

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на

офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.