Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Чемпіонат України. Підсумки

July 22, 2018

Завершився Чемпіонат України з легкої атлетики у місті Луцьк. Попри небагату кількість учасників, свої сили випробували деякі вихованці Центрів олімпійської підготовки.

Так, у фіналі з метання молота у чоловіків, третю сходинку посів Володимир Мисливчук з результатом 69м 92см. Другим у цій дисципліні був Сергій Регеда - 70м 01см та переможцем став Гліб Піскунов - 73м 60см. Вівчарук Петро із Західного ЦОПу посів шосте місце загального заліку - 66 метрів 01 сантиметр.

На дистанції 3000 метрів з перешкодами, Кух Іванна посіла четверту сходинку, показавши результат 11.21.24, що є особистим рекордом Іванни. Також, спортсменка змагалась і у другій дисципліні. У останній день чемпіонату Кух фінішувала 10-ю на дистанції 5000 метрів. Її час -  18.37.82.

Анастасія Шишняк у у фінальному забігу на 200м у жінок була восьмою з результатом 25.11с. А перемогла на цій дистанції Аліна Калістратова з Харкова - 23.55с.