Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Чемпіонат України набирає обертів

Чемпіонат України з легкої атлетики, який зараз проходить у Луцьку набирає обертів. Сьогодні  третій день програм за розкладом.

Дехто вже завершив змагання, а багато хто ще навіть і не починали.

Тож, коротеньке рев'ю перших двох днів чемпіонату, та хто на цих змаганнях представляє Центри Олімпійської підготовки.

У перший день змагань на третьому місці свій виступ завершив Владислав Малихін у стрибках з жердиною  з результатом 5м 20см, другим був Кіру Кирило з однаковим результатом, але вигравши за спробами у Владислава. Та першу сходинку посів Єрьомін Іван - 5м 30см.

Запекла боротьба розігралась на 110 мерів з бар'єрами у чоловіків. Перемогу отримав Шаматрін Артем - 13,80с, другим на фініші став Чорномаз Богдан - 13,91с та третє місце у Касьянова  Олексія - 13.99. Маскат Кандимов, який представляє Східний ЦОП був п'ятим з результатом 14,14с.

Також вирішив не пропускати цей старт Ерік Костриця. На дистанції 100 м у чоловіків він посів 7-е місце з результатом 10.63.  А переміг на цій дистанції Сергій Смелік - 10.16 с.