Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Командний чемпіонат України, Кропивницький

June 27, 2018

25-26 червня у місті Кропивницькому відбувся Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді та Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді.

Серед доволі високих результатів та виконаних нормативів на головний старт сезону – Чемпіонат Європи у Берліні, спортсменам із центру Олімпійської підготовки, які виступали на змаганнях, було на кого рівнятись.

За підсумком двох днів змагань, найбільше очок та емоцій принесли естафети 4х100 та 4х400 метрів.

Естафету 4х400м  у чоловіків виграла команда Сумської області у складі: ПОГОРІЛКО Олександр,  ДЕМЧЕНКО Ярослав,  САВОСТЬЯН Федір,  ТЮТЮННИКОВ Михайло. Час команди – 3.15.13.  Другу позицію посіла команда Донецької області – 3.16.40,  та третіми була команда Житомирської області з часом 3.20.21.

У жінок в естафеті 4х400 перемогла команда Донецької області – 3.43.19. Другими були команда Сумської області – 3.54.22, у складі: МУЧАРОВА Євгенія,  ЛУНІКА Вікторія,  ШИШНЯК Анастасія,  ЦИБУЛЬНИК Анна. Третє місце у команди Львівської області – 3.54.53.

У спортивній ходьбі на 5000м у чоловіків перемогу отримав Шумік Віктор – 19.17.78. Олег Свистун був четвертим – 19.40.48.

У жінок на цій дистанції Юлія Балим була четвертою – 24.03.04, Яна Фарина  - посіла п’яту сходинку, а Ткач Аліна та Лукашевич Анастасія посіли 11-ту та 13- сходинки у фіналі.

У метанні диска у чоловіків Іван Поваляшко був третім -55.32, а Олексенко Дмитро  став четвертим з результатом  53м 44см. Вітаємо Дмитра з виконанням нормативу  Майстра спорту України.

Ірина Рофе-Бекетова у семиборстві посіла третю сходинку командного чемпіонату з сумою очок – 5677. А перемогла Слобода Дарина – 6104 очок, виконавши норматив на Чемпіонат Європи у Берліні.

У спринті на 200 м у жінок, вихованка Східного ЦОПу Шишняк Анастасія посіла 6-е місце фінального забігу.