Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Чемпіонат України, юніори. Пеший день.

У Кропивницькому , на стадіоні ФК «Зірка» триває юніорський чемпіонат України з легкої атлетики, що є основним етапом у відборі на юніорський Чемпіонат Світу, який буде проходити у місті Темпере, Фінляндія.

За традицією, відкриває змагання спортивна ходьба на 10000м у юніорів, де перше місце посів Кононенко Віктор – 45.25.01. Другим був Синдюк Андрій – Західний центр Олімпійської підготовки – 45.43.57. Та третє місце у Гончаренко Ігоря із Сумської області – 46.10.66.

Зазначимо, що Синдюк Андрій вже має норматив для участі у  Чемпіонаті Світу.

Біг на 100м з бар’єрами у юніорок завершився перемогою Осокіної Анастасії із Східного ЦОПу. Її час – 14.20. Другою була Шух Аліна – 14.52 та третє місце у Джетібаєвої Марії – 15.37. Лебідь Еліза – четверта (15.50).

Мучарова Євгенія, вихованка Східного ЦОПу у фінальному забігу на 400м посіла третю сходинку з результатом 56.33. Другою була на цьому виді Радюк Олена – 55.29 та перше місце у Кайсен Тетяни з Дніпропетровщини – 54.62.

У юніорів на цій дистанції впевнену перемогу отримав Сумчанин Демченко Ярослав – 47.83. Друге місце посів Шинкар Тарас – 48.61 та третє місце очолив ще один Сумчанин, вихованець Східного ЦОПу – Погорілко Олександр – 49.42.

У короткому спринті цього дня перемогу отримала Ратнікова Вікторія – 11.91. Друга позиція у Дурмаз Хілал з Туреччини – 12.18 та третє місце у Маслюк Дарини (Східний ЦОП) – 12.47. Луніка Вікторія стала четвертою на цій дистанції (12.58), а Чорнобай Яна – п’ята (12.61).

Чоловічий спринт на 100м завершився впевненою перемогою Макуха Василя (Західний ЦОП) – 10.76. Друге місце  у Сидорова Нікіти – 11.04 та третє місце у Приходько Кирила (Східний ЦОП) -11.07. У Василя Макуха також є виконаний норматив на Чемпіонат Світу.

Стрибки у висоту у юніорок: перемогла Шух Аліна – 1метр 80см, Матвійок Анастасія (Західний ЦОП) опинилась на четвертому місці – 1метр 70см.

Слідкуйте за результатами у онлайн часі. Переглянути їх можна за посиланням.