Юнацький Чемпіонат України.


У Луцьку на стадіоні "Авангард" з учорашнього дня триває Чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н. та молодше. Перший день змагань відзначився такими результатами:

Спортивна ходьба на 5000м у дівчат: перше місце Касян Дарина – 24.57.42. Друге місце Шоломіцька Валерія – 24.59.36, третє місце посіла вихованка Східного ЦОПу - Ткач Аліна – 25.21.95.

У стрибках з жердиною у юнаків місця розподілились так:

1е місце посів Петах Ілля – 4м70см – вихованець Західного ЦОПу;

2е місце у Строгалева Нікіти – 4м 40см;

3є місце – Корнишев Ігор – 4м 30см.

Стрибки у довжину у дівчат відзначились такими результатами:

1е місце – Горєлова Марія – 6м 03см;

2е місце – Дмитренко Катерина – 5м 91 см;

3є місце – Бабіцька Маргарита – 5м 87 см.

У метанні диска на 1 кілограм у дівчат перемогу отримала Лебідь Катерина – 43м 38см (Східний ЦОП), друга була – Бондаренко Анастасія – 41м 42см та третє місце у Зозулі Катерини – 37м 40см.

Біг на 110м з бар'єрами у хлопців:

1е місце – Чермошанський Дмитро – 14.09;

2е місце – Андрухів Максим – 14.39;

3є місце – Слюсар Денис – 15.02.

Біг на 100м з з бар'єрами у дівчат приніс дві медалі від вихованок ЦОПу:

1е місце – Панаріна Ірина – 14.05;

2е місце – Джетібаєва Марія – 14.48;

3є місце – Лебідь Єліза – 14.70.

У штовханні ядра на 5кг у юнаків перемогу отримав сумчанин Кирилін Олексій – 18м 62см; другу позицію посів – Захарченко Руслан – 15м 17см та третім був Краснов Михайло – 15м 03см.

У спринтерскій дистанції на 100м у дівчат перше місце посіла Єва Подгородецька з результатом 12.07, другою була Коновалова Євгенія – 12.19 та третє місце у Новицької Єлизавети – 12.38.

На дистанції 100м у юнаків перше місце у Васильєва Андрія – 10.58 та виконаний норматив на юнацький Чемпіонат Європи. Другу позицію посів Приходько Кирило – 10.74 та третє місце у Ізбаш Іллі – 11.09.

На даний час нормативи на юнацький Чемпіонат Європи виконали такі спортсмени:

Коновалова Євгенія | Східний ЦОП | 100м

Кух Іванна | Західний ЦОП | 3000 з\п

Макух Василь | Західний ЦОП | 100м

Костриця Ерік | Західний ЦОП | 100, 200м

Подгородецька Єва | Східний ЦОП | 100м з\б

Іваненко Валерія | Західний ЦОП | Метання молота

Приходько Кирил | Східний ЦОП | 100м

Касян Дарина | Західний ЦОП | Спортивна ходьба

Шоломіцька Валерія | Західний ЦОП | Спортивна ходьба

Петах Ілля | Західний ЦОП | Стрибки з жердиною

Панаріна Ірина | Східний ЦОП | 100м з\б

Кирилін Олексій | | ядро

Васильєв Андрій | | 100м

Лебідь Катерина | Східний ЦОП | Диск

Олександр Пирогов | | 200м

(Список спортсменів уточнюється та доповнюється).

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Ми у соц.мережах
  • Facebook Basic Square
Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111