Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Турнір з багатоборства. Перемога за українцями.

У грецькому місті Наксос завершились Перші міжнародні змагання з легкоатлетичного багатоборства ("1-s International Combined Events Meeting"), що проходили 2-3 червня.

За результатами змагань, вихованка Східного центру Олімпійської підготовки, Ірина Рофе-Бекетова виборола друге місце у семиборстві з сумою очок - 5537.

За словами Ірини:

-"Я розраховувала на абсолютно інший результат. Самі змагання мені сподобались, було все дуже добре та цікаво. Було приємно виступати та змагатись, шкода що не дуже вдало. Тож буду намагатись покращити результат".

Також зазначимо, ще одна українка - Рімма Гордієнко отримала тут перемогу з сумою очок - 6022, що є виконаним нормативом на Чемпіонат Європи, який відбудеться з 7 по 12 серпня у Берліні (Німеччина).

У чоловічому десятиборстві переможний дубль за українцями.  Вадим Адамчук переміг на цих змаганнях з загальною сумою очок у 7517. А Іваницький Василь посів другу сходинку п'єдесталу з результатом 7479 очок.

Вітаємо Рімму, та бажаємо нашим спортсменам лише вдалих стартів та високих результатів!