Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Огляд юніорського Командного чемпіонату України, день перший

У Луцьку на стадіоні "Авангард" з учорашнього дня триває Командний чемпіонат України серед юніорів.
Тож, після першого дня змагань, ми вже маємо деякі результати.

У першому виді програми - спортивна ходьба на 10000м у юніорок, перемогу отримала Яна Фарина з Волинської області. Її час - 51.47.50. Другою прийшла до фінішу Сичок Євгенія - 53.12.40, та третє місце посіла вихованка Східного ЦОПу - Ткач Аліна - 53.58.5h.

У метанні списа у юніорок (600гр) на третю сходинку п'єдесталу пошани піднялась Богдан Софія із Волинської області - 45 м 32см. А перемогла у цій дисципліні Зарицька Олександра - 51м 17см.

На дистанції 3000м з перешкодами, перемогу отримала Кух Іванна, вихованка Західного ЦОПу, її час - 11.51.61. Другу сходинку посіла Севастьянова Любов - 12.12.28 та третю сходинку зайняла - Лашманова Ельвіра - 12.52.53.

У фінальних змаганням з бігу на 400м у юніорок першу позицію виборола Кайсен Тетяна з результатом 54.88. Друга позиція у Радюк Олени - 55.56 та третє місце посіла Шостак Мар'яна - 55.76. А Євгенія Мучарова, за загальним заліком опинилась, нажаль, на четвертій позиції з результатом 56.80. Коваль Катерина, що представляю Східний центр Олімпійської підготовки посіла шосте місце загального заліку. Її час - 58.41.

Юніорки у стрибках у висоту, по закінченню змагань показали такі результати: перше місце - Матвійок Анастасія - 1м 75см, другу позицію посіла Полтавель Олександра з таким же результатом, програвши Анастасії за спробами. Та третю сходинку п'єдесталу посіла Жмур Олена - 1метр 70см.

У стрибках із жердиною, з небагатьох учасників а цьому виді, Вегнер Карина із Західного центру Олімпійської підготовки, посіла третю сходинку , взявши планку на висоті 3 метри рівно.
А Петах Ілля посів 4-ту сходинку, взявши планку на висоті 4 метри 30 сантиметрів.

400 метрів у юніорів завершились перемогою сумчанина Демченко Ярослава з результатом 48.33. А його земляк, Погорілко Олександр, із Східного ЦОПу фінішував восьмим з часом 50.63.

Фінальний забіг з бігу на 100 метрів  юніорок нам показав такі результати. Найкращою стала Горбатюк Євгенія- 12.17, Коновалова Євгенія - друга. Її час 12.33, Дарина Маслюк посіла п'яте місце з результатом 12.54, а її землячки Луніка Вікторія та Цибульнік Ганна - шосту та восьму сходинки відповідно.
Дівчата, також, виступали у естафеті 4х100 метрів, де дружня робота принесла їм другу сходинку. Тож, перше місце у естафеті 4х100 - Дніпропетровська область (47.94), другі- Сумська(48.50), та третє місце - Київська(50.37).

Хлопці на цій же дистанції показали гарні результати. А саме, перемогу отримав Макух Василь з Західного ЦОПУ, що подолав дистанцію за 10.29 сотих секунди та встановив новий юніорський Національний рекорд. Друге місце посів Костриця Ерік - 10.51 його час. Та Сидоров Нікіта закрив п'єдестал пошани на 100 метрів у юніорів з результатом 10.82.

На дистанції 1500м у юніорок у нас також є призове місце, що принесла нам Панасюк Мирослава - 4.47.23 та третє місце у цій дисципліні.
А у  юніорів перше місце посів Шитлюк Владислав - 4.01.23,  Жилінський Назар прийшов до фінішу третім з результатом 4.02.37. Четверту сходинку посів Кравчук Владислав (4.05.15), Марчук Олександр - п'ятий, та Юрчик Олександр був 6-м у загальному заліку (4.08.33).

На п'єдесталі пошани, також опинилась Левченко Олександра у стрибках у довжину, посівши друге місце з результатом 5.91. Але зазначимо, що у дівчат, під час виступу був сильний попутний вітер.
У хлопців у стрибках у довжину Засуха Артем опинився лише на сьомій позиції з результатом 6 м 90см.

У юніорів на заключному виді першого дня, естафеті 4х100 метрів, була запекла боротьба за призові місця. Все ж таки, першу сходинку виборола команда Рівненської області (43.75), другу посіла команда Кіровоградської з таким же часом, та третє місце в скарбничці Сумської області (43.13).