Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Командний Чемпіонат України серед юнаків, день другий.

Вчора завершився Командний Чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодші). За пісумками другого дня ми маємо такі результати.

Спортивна ходьба з самого ранку першого дня показала нам такі результати. На дистанції 3000м с/х у дівчат перемогу отримала Шоломіцька Валерія – 14.20.46.  Другою була Ткач Аліна з особистим рекордом – 14.32.10 та виконала норматив кандидата у майстри спорту. Третє місце посіла Касян Дарина  з часом 14.40.92. Лукашевич Анастасія була п’ятою. Її час – 15.28.22.

Вітаємо дівчат з покращенням результатів та бажаємо успіхів і надалі.

На дистанції 3000м серед дівчат третє місце посіла Лукашевич Анастасія з результатом 10:53:10. Другою на цій дистанції була Сидоренко Тетяна – 10:49:46. І перемогла Боровець Яна – 10:37:13.

Біг на 200 метрів у дівчат приніс Єві Подгородецькій перше місце та результат – 25,15. Чорнобай Яна у найсильнішому фінальному забігові посіла сьоме місце (26,47). А ії сестричка Чорнобай Надя –дев’ята. Її час – 26,69. Косенко Дар’я закрила першу десятку лідерів на цій позиції з результатом 26,74.

На 200 м серед юнаків перемогу отримав Приходько Кирило з результатом 22.18. Другим був Баранов Денис – 22.73 та третє місце у Дунь Вадима – 22.78.

І найвидовишніший  вид програми – естафетний біг на 100+200+300+400 метрів показав такі результати: перше місце посіла команда Черкаської області у складі: Дяченко Поліни,  Чорнобай Надії, Чорнобай Яни та Шутенко Анни. Час дівчат – 2.19.00.

Другу позицію виборола команда Донецької області з результатом 2.19.60 у складі: Тур Юлії, Коновалової Євгенії,  Танащишеної Євгенії та   Зуєвої Альони.

Третім була команда Дніпропетровської області – 2.19.91.

На четвертій позиції опинилась команда Сумської області у складі: Косенко Дарія,  Стаднік Катерина, Гончаренко Діана, Богданова Аліна. Час дівчат – 2,22,94.

У юнаків у цьому ж виді програми перемогу отримала команда Донецької області у складі: Турлака Володимира,  Приходько Кирила,  Журавова Данила,  Сосновенко Олександра. Час, що показали хлопці  - 2,01,15. Друга позиція підкорилась команді із Кіровоградської області – 2.02.24 та третє місце посіла команда Волинської області – 2.02.70, у складі: Віндюк Владислава, Бурда Романа,  Кочетова Віктора та Шпака Юрія.

Команда Сумської області посіла шосте місце загального естафетного заліку.

За загальною сумою очок у семиборок, перемогу отримала Слобода Марія, набравши 4998 очок. Друге місце посіла Кривша Дарина – 4844, та третю сходинку п’єдесталу пошани посіла Матузина Анастасія – 4633 очок.