Спортивна ходьба найвищої проби.

 

               14 березня завершився Чемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, де була представлена і Україна. Всього від нашої країни приїхало 3 спортсмени, у складі Олексія Казаніна, Дмитра Собчука й Олега Свистуна та керівник делегації - Евген Мазур.

               Тож, для України, цей дебютний старт  у сербському місті Зренянин, виявився дуже вдалим.

Чемпіоном ABAF зі спортивної ходьби на 20 км став Дмитро Собчук (1:26.27 год), а срібну медаль виграв Олексій Казанін (1:26.56 год). 

              Олег Свистун - предствник Східного центру Олімпійської підготовки, прийшов до фінішу 4-м з результатом 1:29.05 год. Тренується Олег у Мірошніченко Олени та Сергія.

              Олег поділився з нами враженнями від старту у коротенькому інтерв'ю: 

 

             - " Я, звичайно, їхав за гарним результатом та перемагати, але виступом все одно задоволений. "Йшлось" дуже добре до позначки 15км, все по плану. Але траса виявилась дійсно важкою і коварною, особливо після тренувань у  манежі. Цей підйом перед фінішем розставив усе на свої місця. Багато спортсменів не подолали дистанцію як хотіли саме із-за цього фактору. Пізніше, я спілкувався  зі спортсменами - усі говорять одне і теж: "Не задоволений, важка трасса, не очікував". Тож,  я думаю, мені вдалось проявити характер.               Також, дуже допомагав Мазур Евген Іванович - підбадьорював, давав настанови - дякую йому за підтримку. А ще я б хотів подякувати за допомогу та фінансову підтримку у підготовці до сезону Карпенко Сергія Михайловича".

             -" Мене здивувало, мабуть, те що, судді реально адекватно виконували свою роботу. Ніяких зайвих рухів. І  приємно дуже, коли звертаєшся по допомогу з тобою всі ласкаві та ввічливо допомагають. Загалом, маю гарні враження та досвід".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

Два Михайла і обидва з нагородами!

July 13, 2018

1/8
Please reload

Недавние посты