Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

Матчева зустріч U18. Україна - друга!

Юнацька збірна України, на матчевій зустрічі, яка 10 березня відбулася у Стамбулі завоювали друге загально-командне місце.

Участь у змаганнях взяли спортсмени із чотирьох команд – України, Туреччини, Білорусі і Франції.

Золотими медалями збагатили скарбничку збірної України Ева Підгородецька на 60м - вихованка Східного Центру Олімпійської підготовки,що подолала дистанцію з часом 7.68. Від другого місця відділяє переможницю лише три тисячні секунди. Тож, бородьба була запекла!

Ерік Костриця - вихованець Західного ЦОПу приніс команді 3 очки, посівши  другу сходинку на п'єдесталі, показавши час - 7.07. Переміг на цій дистанції француз Орелін Ларю (6,83 с).

Вихованка Марини Омельченко, Ірина Панаріна фінішувала другою на дистанції 60 метрів з бар’єрами з часом - 8,68 с.

Другі місця своїй команді принесли Вихованки Східного ЦОПу Валерія Рижова з результатом 1,71 м на стрибках у висоту. Трішки не вистачило до переможної вистоти у 173 см Валерії. А також Катерина Лебідь з результатом 14,29 м також стала другою у штовханні ядра.

На дистанції 3000м зі спортивної ходьби, другу сходинку також посіла Юлія Петрик - вихованка Західного центру Олімпійської підготовки. Її час 13.57,36 хв.

Ще одна срібна медаль залишилась за українською командою у змішаній естфеті 4х200 метрів у складі Єви Подгородецької, Наталії Дишлюк, Еріка Костриці і Ярослава Голуба (1.34,32 хв).

Слобода Марія  у змаганнях з багатоборства серед дівчат за сумою п’яти видів набрала 3636 очок. Результати окремо по видам:

60 м з/б – 9,60 с,

висота – 1,64 м,

ядро – 13,00 м,

довжина – 5,47 м,

800 м – 2.33,80 хв.

Ось таким насиченим та цікавим відались змагання для вихованців Західного та Східного Центрів Олімпійської підготовки та їх тренерів.