Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111

У фокусі: спортивна ходьба

У Луцьку, 10 -11 березня відбувася зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Для багатьох спортсменів він виявився дуже вдалим.

А саме з  першого дня  змагань вихованці центрів Олімпійської підготовки завоювали не одну нагороду.

На дистанції 20 км у чоловіків, Шумік Віктор посів перше місце серед молоді та виборов загальне 4е місце з результатом - 1.22.57. Третім на фініш пришов Олег Свистун - вихованець Східного ЦОПу. Його час - 1.26.28. У категорії U23, київлянин Марчук Андрій, посів 4е місце.

На дистанції 10 км у юніорів другу позицію виборов Синдюк Андрій - 44.48.

Багато приємного показали і дівчата, а саме: на дистанції 10 км у юніорок, Касян Дарина з Волинської області була другою з результатом - 51.08. Ткач Аліна із Сумської області посіла третє місце - 52.33. Перемогла у цій дисципліні Фарина Яна з Волинсьої області - 49.53.

Сумчанка Лукашевич Анастасія посіла  перше місце на дистанції у 5 км з часом - 26,14.  А Юлія Балим у категорії молодь, на дистанції 20км фінішувала другою. Її час - 1.44.06.

Останнім видом програми змагань, на 2 км спортивної ходьби у дівчат перемогла Шоломіцька Валерія.