Юніорський чемпіонат України: коментар Яніни Юрченко

У Луцьку, на стадіоні "Авангард" розпочався Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Змагання триватимуть протягом двох днів 29-30 червня. У ранковій сесії першого змагального дня Шоломіцька Валерія стала чемпіонкою зі спортивної ходьби, на дистанції 10000 метрів,

з результатом (47:49.56).

Юрченко Яніна стала чемпіонкою з бігу на 100 метрів (11.93), Гончаренко Діана фінішувала другою з особистим рекордом (11.96), Коновалова Євгенія посіла третє місце (12.07).

Після змагань Яніна поділилась з нами враженнями:

Біглося в принципі добре, настрій був бойовий, в забігу все йшло за планом, виграти, відібратися і спокійно готуватися на фінал. У фіналі конкуренція звичайно була пристойна, дівчатка не слабкі, але все ж є нюанси, які дають мені зрозуміти що все ще попереду, і це не все на що я здатна. Завдання стояло підтвердити лідерство серед свого віку, і з повною впевненістю відібратися на чемпіонат Європи та Світу, що мені і вдалося зробити. Тренера зіграли велику роль в результаті, підготовка, допомога і підтримка, то що було потрібно, за це їм велика подяка. Бігти було одне задоволення не дивлячись на всі перешкоди.

Підготовка була досить хороша, два місяці були на тренувальному зборі в Анталії, багато було роботи на витривалість, на опрацювання стартового розгону, і на зміцнення організму, особливо сауна, масажі і купання в морі. Було звичайно не завжди все гладко, іноді "виповзали" зі стадіону, але це було того варте, вклали багато сил, наполегливості, праці разом з тренером. Так як і передбачалося завдяки цій роботі і пробігла в сезоні досить не погано, і виконала першим же стартом норматив у Майстри спорту України. Далі буду готуватися до наступного старту на чемпіонаті Європи в Талліні, поліпшити результат, і потихеньку готуватися на чемпіонат Світу. Потім відпочинок, відновлення, і підготовка до зимового сезону.

Горєлова Марія здобула перемогу у сектор для стрибків у довжину (6.34).

Ромасюк Софія здобула перемогу у секторі зі штовхання ядра (14.04), Козачок Дар'я посіла третє місце з результатом (13.46).

Юрчук Кристина стала чемпіонкою з бігу на дистанції 100 метрів з бар'єрами з результатом (14.33).

Орлова Анна посіла перше місце з бігу на 400 метрів з особистим рекордом (54.21).

Кушик Катерина виборола перше місце у секторі для стрибків з жердиною (3.70).

Сосновенко Олександру не було рівних у бігові на 100 метрів з результатом (10.61), Ємець Владислав фінішував другим з особистим рекордом (10.86).

Рачинська Уляна виборола золото з бігу на 1500 метрів з особистим рекордом (4:31.73).

Козачок Дар'я посіла перше місце у секторі для метання диска 1кг. з особистим рекордом (42.43), Ромасюк Софія на другому місті також з особистим рекордом (40.62).

Чернов Микола став чемпіоном з бігу на дистанції 3000 метрів з перешкодами, з особистим рекордом (9:21.36).

Онісімова Катерина здобула перемогу з бігу на 3000 метрів з перешкодами (10:50.48).

Строгалєв Нікіта виборов друге місце у секторі для стрибків з жердиною (5.00), Шух Ілля посів третє месце з особистим рекордом (4.60).

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів і бажаємо подальших успіхів.

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.