Юнацький чемпіонат України завершено

Сьогодні, у Сумах добіг завершення Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. У змаганнях взяли участь 596 спортсменів з усіх регіонів України. Останній змагальний день відкривали спринтери, де серед дівчат на 200 метрів видалась напружена боротьба за нагороди. Близнецова Євгенія стала першою з особистим рекордом (25.28), Хіміч Анна-Марія фінішувала другою (25.62), та Рачковська Анжеліка на третій сходинці (25.95).

Після забігу Євгенія поділилася з нами враженнями:

"Я дуже задоволена результатом, дистанцію долалось важко, після вчорашніх забігів ноги важкі.

А так начебто все добре. Сьогодні поставила особистий рекорд, я вважаю сезон вдалий. Не зважаючи на те, що був карантин та обмеження в тренуванях, доводилось якось викручуватися. В цілому підготовка пройшла не погано. В подальшому хотілося б виконати норматив на чемпіонат Європи та Світу, і там потрапити на п'єдестал."

Скременський Михайло виборов третє місце у потрійному стрибку, з особистим рекордом (13.99).

Часс Альона здобула бронзову медаль у секторі зі стрибків у довжину, з особистим рекордом (12.43).

Коноваленко Станіслав став другим з бігу на 200 метрів, з особистим рекордом (22.69).

Тінкован Андрій став чемпіоном з бігу на 2000 метрів з перешкодами, з особистим рекордом (6:16.94).

Петрик Юлія виборола срібну медаль з бігу на 1500 метрів, з кращим результатом сезону (4:47.57).

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань та їх тренерів, і бажаємо подальших успіхів!

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.