Шепелєв Владислав про свій результат на ЧУ

Сьогодні, 20 червня, завершився третій змагальний день Чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих.

У секторі для потрійного стрибка не було рівних Шепелєву Владиславу, який з особистим рекордом здобув перемогу (16.29).

Після змагань, Владислав прокоментував свій виступ:

Чесно кажучи не особливо задоволений результатом, їхав сюди виконати норматив на Олімпійські Ігри, але не вистачило. Не настрибав, третій старт всього лише, по почуттях можу стрибнути, але на ділі поки не показую, амбіції. Враження тільки позитивні, виграв же. Завжди хочеться більше, тому буду працювати і прибуде з нами сила. Підготовка до літнього сезону на жаль була трохи зіпсована на зборі в Чорноморську, але швидко забули і почали готуватися далі, все було досить легко в зв'язку з генієм тренера і умовами на зборах. На щастя ще підготовка не закінчена, йдемо далі, хочемо більше. Як кажуть: «Свої плани розкривати не можна», а цілі, як і у всіх спортсменів, виграти якомога більше стартів, забрати якомога більше медалей. На цей рік, мета виграти Чемпіонат Європи.

Ну і само собою стати кращим в Україні, Європі, Світі!

Ратнікова Вікторія несподівано фінішувала другою, з бігу на дистанції 200 метрів, з результатом (24.17).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.