Чемпіонат України U18

Сьогодні, 5 липня, у Львові завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше. Близько 750 спортсменів зі всіх областей України впродовж трьох днів виборювали медалі національних змагань.

На дистанції 200 метрів Гончаренко Діана не залишила жодних шансів своїм суперникам (24.75),

Близнецова Євгенія фінішувала третьою з особистим рекордом (25.25). З бігу на 100 метрів Діана несподівано поступилась перемогою (12.32), Близнецова Євгенія виборола третє місце (12.41).

Петрик Юлія перемогла у бігові на 1500 метрів з кращим результатом сезону (4:37.63) та на 3000 метрів з результатом (10:13.67).

Кобелєва Єлизавета здобула перемогу з бігу на дистанції 800 метрів (2:13.75

Титаренко Олександр здобув бронзову медаль в метанні диска з особистим рекордом (47.51).

Бобровник Ілля став чемпіоном у секторі для стрибків з жердиною з результатом (4.40).

Коноваленко Станіслав виборов третє місце з бігу на 200 метрів з особистим рекордом (22.66).

Козачок Дар'я здобула перемогу з метання диска (41.40), а зі штовхання ядра посіла друге місце з результатом (14.95).

Кушик Катерині не було рівних у стрибках з жердиною (3.70).

Савіцький Володимир став чемпіоном у секторі для стрибків у висоту з особистим рекордом (2.08), Литовченко Іван посів друге місце (2.00).

Тінкован Андрій став чемпіоном з бігу на 2000 метрів з перешкодами з особистим рекордом (6:09.13).

Часс Альона стала кращою у секторі для потрійного стрибка (12.98).

Музика Ігор здобув перемогу з бігу на 400 метрів з бар'єрами з особистим рекордом (54.28), Чесак Єгор на другій сходинці (55.19).

Матвеєв Єремій став чемпіоном у секторі для потрійного стрибка з особистим рекордом (14.91), Скременський Михайло посів друге місце (14.50).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів і бажаємо подальших успіхів!

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.