Чемпіонат України серед юніорів.

27-го січня, у сумському палаці студентського спорту, стартував чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. У змаганнях взяли участь 437 спортсменів з 24-х областей України.

Перший змагальний день відкривали скороходи, де Шоломіцька Валерія стала чемпіонкою на дистанції 3000 метрів з кращим результатом сезону (13.40:74).

Валерія після дистанції прокоментувала свій забіг:

"Дистанція була легкою запланований результат з тренером виконала. Зараз у нас всі плани і тренування на 10км весною відбір на Командний Чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, тому 3000м це, як контрольне тренування. Зараз я готуюсь до весняного і літнього сезону. Літом відбудеться два Чемпіонати Європи серед юнаків і юніорів, нормативи я маю тому ми з моїми тренерами Оленою Степанівною і Валентиною Іванівною Борисюк будемо готуватись до цих змагань. Дякую тренерам і дякую Східному ЦОП за підтримку!"

Рущак Микола став кращим зі спортивної ходьби на дистанції 5000 метрів серед юніорів (21.23:53).

Після забігу Микола поділився з нами враженнями:

"Дистанція видалась добре, йшлося легко. 5000 метрів це зараз моя основна дистанція, 5-10 кілометрів даються мені легко. В манежі 5, на вулиці 10. Це був мій не найкращий час, але змаганнями задоволений тому що перше місце, КМС виконав, все чудово. За 2-3 місяці до змагань підготовка проходила дуже старанно. До цього, тренування в звичайному режимі. Цілі на майбутнє відібратися на чемпіонат Європи та Світу серед юніорів і там показати себе."

Корецький Тарас фінішував другим на цій дистанції з результатом (21.47:04).

Чернов Микола виборов срібну медаль з бігу на дистанції 2000 метрів з перешкодами з особистим рекордом (6.00:97).

Онісімова Катерина посіла друге місце з бігу на 2000 метрів з перешкодами з кращим результатом сезону (7.02:79).

Терещенко Антоніна посіла другу сходинку зі стрибків з жердиною (3.90), Дудніченко Анна на третьому місці (3.60).

Горєлова Марія стала чемпіонкою зі стрибків у довжину з особистим рекордом (6.22).

Рачинська Уляна фінашувала другою з бігу на 1500 метрів (4.37:33).

Строгалєв Нікіта здобув срібну медаль зі стрибків з жердиною з особистим рекордом (4.90),

Шух Ілля на третій сходинці також з особистим рекордом (4.70).

Кунін Ілля став чемпіоном з бігу на 1500 метрів з особистим рекордом (3.54:27).

Ромасюк Софія здобула золоту медаль у секторі зі штовхання ядра з особистим рекордом (13.81).

Юрчук Кристина перемогла з бігу на дистанції 60 метрів з бар'єрами (8.58).

Слюсар Денис став чемпіоном з бігу на 60 метрів з бар'єрами з особистим рекордом (8.34).

З бігу на 60 метрів серед юніорок видалась напружена боротьба за нагороди. Коновалова Євгенія стала чемонкою (7.64), Гончаренко Діана фінішувала другою (7.66), Пристинська Еліна була третьою (7.67).

Після фінішу Євгенія прокоментувала свій виступ:

"Змагання дуже сподобались, ми до них готувалися, тому що літній сезон для мене не дуже гарно склався через коронавірус, не було можливость повноцінно тренуватися. Підготовка до змагань проходила у Бахмуті, дякую що манеж завжди працював для нас, дякую Східному ЦОП що є можливість поїхати на збори. Кваліфікацію подолала легко, а у фіналі розуміла, що дівчата подготовлені на гарному рівні, краще ніж в минулому році. У фіналі бігла близько з головними конкурентами, я наздоганяла, і дуже рада що перемогла. Дякую моєму тренеру який вірив в мене, в мою перемогу. Звісно хотілося показати набагато кращий результат, але як вийшло і я цьому задоволена. Плани на майбутнє відібратися на чемпіонат Європи та Світ і показати там гарний результат, та виконати норматив Майстер спорту України."

Сосновенко Олександр тріумфував з бігу на 60 метрів з особистим рекордом (6.92).

Орлова Анна виборола срібну медаль з бігу на 400 метрів з кращим результатом сезону (56.49).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.