Тріумф Петрик у Рівному

27 березня у Рівному, пройшов Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.

Петрик Юлія стала чемпіонкою серед юніорок U20 на дистанції 3 кілометри з результатом (10.56).

Після змагань Юлія поділилася з намо враженнями:

маганнями задоволенна, дистанцію долалось легко. Ми і планували з тренером перемогти серед юніорів, адже восени буде відбір на чемпіонат Європи з кросу саме серед юніорів будуть відбирати тому і Олена Степанівна вже зараз мене заявила бігти у категорії юніорок. Я перемогла легко завдяки хорошій підготовці і підтримці мого тренера по дистанції. Змагання проводились дуже добре,погода була чудова. Також хочу подякувати Східному ЦОП який дає змогу підготуватись до змагань. І дякую своїм тренерам Борисюк Олені Степанівні та Борисюк Валентині Іванівні. В подальшому планую відібратись на Чемпіонат Європи і там бути призеркою"

Тінкован Андрій фінішував третім серед юнаків U18 на дистанції 3 кілометри з результатом (10.17).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.