Тріумф збірної України на чемпіонаті ABAF з естафетного бігу

12-13 червня в Ерзурумі (Туреччина) пройшов чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з естафетного бігу. Чоловічій команді 4х100 метрів, вдалося не тільки посісти друге місце, а побити національний рекорд. Кирило Приходько, Сергій Смелик, Андрій Васильєв та

Ерік Костриця фінішували другими та показали час (38.51). Перемогу здобула команда Туреччини з результатом (38.20).

Ще один національний рекорд у змаганнях змішаних естафет 4х400 метрів. Наші спортсмени у складі: Олександр Погорілко, Тетяна Мельник, Аліна Логвиненко та Олексій Поздняков перемогли з результатом (3:15.46).

Серед чоловіків 4х400 метрів, команда у складі: Микити Барабанова, Олександра Погорілка, Олексія Позднякова й Данила Даниленка, посіла друге місце показавши один з найкращих результатів України в цій дисципліні (3:03.40).

Також відбулися індивідуальні забіги. Кирило Приходько фінішував 13-м, на дистанції 100 метрів з особистим рекордом (10.55).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів та бажаємо подальших успіхів.