Стартував чемпіонат Європи U20

15-го червня в Таллінні розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. Змагання будуть проходити з 16 по 18 червня на місцевому стадіоні "Кадріорг".

Юрченко Яніні з бігу на дистанції 100 метрів, не вистачило одного кроку для проходження у наступний раунд змагань, з результатом (12.18) фінішувала шостою.

Температура +28 далася взнаки, дуже важким було проходження дистанції для дівчат зі спортивної ходьби на дистанції 10 000 метрів. Шоломіцька Валерія стала шостою з результатом (47:49.98).

Сосновенко Олександр фінішував останнім у півфіналі з бігу на 100 метрів (10.69).

Орлова Анна не змогла подолати кваліфікаційний забіг в бігові на 400 метрів (55.57).

Петрук Роман у секторі для стрибків у висоту показав результат (2.16), що дозвололи на пряму вийти до фіналу .

Зміївському Богдану нажаль не підкорилася висота (2.10) зі стрибків у висоту.

Часс Альона нажаль не змогла подолати кваліфікацію з потрійного стрибока (12.79).

Куніну Іллі не вистачило однієї сходинки для проходження до наступної стадії з бігу на 1500 метрів, Ілля фінішував дев'ятим з результатом (3:51.92).

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.