Літня Гімназіада України

11-12 травня на стадіоні ІФНТУНГ спорткомплексу ім. А.П.Гемби у місті Івано-Франківськ проходила ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики. У змаганнях взяли учать 337 учнів з 17 областей України з них 195 юнаків та 142 дівчини.

Шоломіцька Валерія стала чемпіонкою зі спортивної ходьби на дистанції 3000 метрів та встановила новий рекорд України до 18 років (13:20.77).

Кравченко Едуард здобув перемогу зі спортивної ходьби на дистанції 5000 метрів з особистим рекордом (23:12.57)

Титаренко Олександр виборов друге місце в метанні диску 1,5 кг. з особистим рекордом (44.82).

Петрик Юлія стала чемпіонкою з бігу на 1500 метрів з результатом (4:39.90) та з особистим рекордом перемогла на дистанції 3000 метрів (10:05.81).

Тінкован Андрій переміг з особистим рекордом на дистанції 2000 метрів з перешкодами (6:14.48).

Після змагань Андрій поділився з нами враженнями:

По-перше я їхав до Івано-Франківська для особистих результатів, я хотів потрапити в призи на 1500 і виконати кандидата майстра спорту на 2000 метрів з перешкодами. На 1500 я спочатку очолив забіг та потім за 100 метрів до фінішу мене покарало відразу ж 3 спортсмени, які зробили короткий фініш, був дуже сильний вітер і не було майже чутні установки тренера, ну це не виправдання. А з приводу другої дистанції, я знав що я буду бігти сам, це було важко і я хотів виконати розряд кмс, ну були дуже важкі погодні умови для цього, я радий першого місця, та не результату, це був мій перший старт сезону, хоч і з особистим рекордом я їду додому, ну далі буде краще.

Підготовка розпочалась з Ворохти, було в своїй мірі тяжко, ну я був готовий як до важких погодних умов там, так і до важких тренувань, як каже мій тренер: "Результат не приходить лежачи на ліжку, потрібно впахівать що б чогось досягти" Ми готуємося технічно та фізично, до наступного старту, який буде у Львові 20-го травня, і сподіваємося на подальші міжнародні старти.

Гончаренко Діана оформила золотий дубль з бігу на 100 метрів з результатом (12.55), та на дистанції 200 метрів (25.84).

Музика Ігор здобув перше місце з бігу на дистанції 400 метрів з ба'єрами, з особистим рекордом (57.31).

Хіміч Анна-Марія стала чемпіонкою з бігу на 400 метрів з особистим рекордом (57.91), а на 200 метрів фінішувала другою (26.46).

Нарольський Микита став кращим у потрійному стрибку з особистим рекордом (14.00).

Бобровнику Іллі не було рівних у секторі зі стрибків з жердиною, з особистим рекордом Ілля став першим (4.20).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.